Skuteczność młodzików wołała o pomstę do nieba!

• autor: dzsiara, 2018-10-18 22:18

LKS Jedność Rozmierka 2:1(2:0) LZS Piotrówka

W czwartkowe popołudnie młodzicy Jedności rozegrali awansem spotkanie 12 kolejki z drużyną LZS-u Piotrówka. Nasi młodzi adepci piłkarstwa przez prawie całe spotkanie prowadzili grę i przebywali na połowie przeciwnika, jednak skutecznością tego dnia nie grzeszyli. W pierwszej połowie dwa razy udało im się skutecznie sforsować defensywę gości, jednak w znaczącej większości sytuacji tylko poprawiali statystyki golkiperowi Piotrówki. W drugiej połowie to co wyrabiali nasi młodzicy pod bramką przeciwnika było nie do pojęcia. Kiedy jeden z nielicznych wypadów przyjezdnych zakończył się bramką kontaktową, sytuacja zrobiła się nieco nerwowa, bowiem limit błędów został wyczerpany. Ostatecznie do ostatniego gwizdka sędziego wynik już się nie zmienił i to młodzicy Jedności zgarnęli kolejny komplet punktów. Naszym młodym piłkarzom mimo wszystko gratulujemy wygranej i dziękujemy za walkę i zaangażowanie w tym spotkaniu, a kibicom dziękujemy za przybycie i wsparcie.

1:0 Marcel Koik 12’ <- (Łukasz Mróz)
2:0 Sebastian Dombrowski 19’

2:1 Piotrówka 42’

Drużyna Jedności wystąpiła w składzie: Paweł Kapica – Tobiasz Puzik, Sebastian Dombrowski, Łukasz Mróz, Maciej Pydych, Marcel Koik, Adam Puzik, Jan Sowa, Paweł Durka oraz Kamil Strzałek, Filip Furman, Grzegorz Kapica, Filip Jokiel, Fabian Migura, Jakub Koj