Hokejowa wygrana trampkarzy!!!

• autor: dzsiara, 2018-10-23 21:08

LKS Jedność Rozmierka 9:6(8:2) KS Fortuna Głogówek

W sobotnie przedpołudnie trampkarze Jedności w ramach ósmej kolejki podejmowali na własnym stadionie zespół Fortuny Głogówek. Spotkanie rozgrywane w typowo „angielskiej” pogodzie, jednak nie przeszkodziło to podopiecznym trenera Mateusza Wojsa dosyć szybko ustawić jego losów i po dwudziestu minutach prowadzili już 6:0. Później lekkie rozluźnienie kosztowało naszych piłkarzy stratę dwóch bramek w krótkim czasie, jednak ostatnie słowo w tej odsłonie należało do trampkarzy Jedności, którzy po pierwszych 35 minutach prowadzili 8:2 i w zasadzie było po meczu. Po zmianie stron tempo gry z naszej strony zdecydowanie „siadło”, dodatkowo błędy w defensywie kosztowały nas stratę kolejnych bramek i ostatecznie spotkanie zakończyło się wygraną Jedności w hokejowych rozmiarach 9:6. Prawdziwym „królem polowania” został w tym spotkaniu Jakub Kałka, który aż pięciokrotnie zmusił do kapitulacji golkipera Fortuny. Po dwa trafienia dołożyli Denis Cioch i Jakub Ostrowski. Naszym młodym piłkarzom gratulujemy wygranej i dziękujemy za walkę i zaangażowanie w tym spotkaniu, a kibicom dziękujemy za przybycie i wsparcie.

1:0 Jakub Kałka 3’
2:0 Denis Cioch 5’ <- (Jakub Kałka)
3:0 Jakub Kałka 9’ <- (Jakub Wróbel)
4:0 Jakub Kałka 14’ <- (Bartłomiej Grzysek)