Juniorzy młodsi dobrze grali, jednak liderowi nie sprostali!

• autor: dzsiara, 2018-10-23 23:26

ŁDMJM LKS Jedność Rozmierka 0:2(0:0) LZS GKS Piomar Tarnów-Przywory

W niedzielne przedpołudnie juniorzy młodsi Jedności na własnym stadionie podejmowali lidera rozgrywek – Piomar Tarnów-Przywory. Było to spotkanie siódmej kolejki, jednocześnie kończące zmagania naszego zespołu w rundzie jesiennej. W ostatnim jesiennym spotkaniu rozmiereccy piłkarze zaprezentowali się naprawdę bardzo dobrze, a kibice byli świadkami ciekawego widowiska. W pierwszej połowie obydwa zespoły miały swoje sytuacje, jednak rezultat się nie zmienił. Klarownych sytuacji po obydwu stronach nie brakowało również po przerwie, niestety jedynie przyjezdni zdołali dwie z nich wykorzystać. Juniorom Jedności brakowało odrobiny szczęścia i zimnej krwi w decydującym momencie. Mimo przegranej naszym piłkarzom należą się słowa pochwały, bowiem rozegrali chyba najlepszy mecz w całej rundzie. Szkoda, że nie udało się po takim meczu zainkasować punktów, jednak trzeba zaznaczyć, że również rywal był z najwyższej półki, ponieważ zespół Piomaru zakończył rundę bez straty punktów, a wygrana z Jednością była najskromniejsza jaką odniósł we wszystkich meczach. Naszym młodym piłkarzom dziękujemy za walkę i zaangażowanie zarówno w tym spotkaniu, jak również w całej rundzie jesiennej. Kibicom natomiast dziękujemy za przybycie na mecz i wsparcie naszej młodzieży.

0:1 Piomar 46’
0:2 Piomar 53’

Drużyna Jedności wystąpiła w składzie: Michał Ochmann – Mateusz Polaczek(50’ Kacper Klyszcz), Piotr Piontek, Mateusz Błyszcz, Franciszek Glik, Bartłomiej Brodacki, Jan Polok, Patryk Brodacki, Łukasz Kampa, Daniel Kała(41’ Jakub Kałka), Rafał Langer

Pozostał w rezerwie: Mateusz Kalka