Pozytywny występ żaków w Krapkowicach!

• autor: dzsiara, 2018-10-24 19:32

III Turniej Bawi Nas Piłka za nami…

W niedzielne południe w Krapkowicach na obiektach przy ulicy Wrzosów odbył się III Turniej Bawi Nas Piłka żaków dla grupy D regionu 3. W turnieju wystąpiło jedynie pięć zespołów, ponieważ zabrakło: Olimpu Strzelce Opolskie i Spidersów Krapkowice. Młodzi adepci piłkarstwa Jedności zanotowali pozytywny występ, wygrywając jedno spotkanie, dwa remisując i jedno przegrywając. Naszym żakom dziękujemy za reprezentowanie klubu i oczywiście zapraszamy na treningi. Kolejny turniej BNP zaplanowano na listopad.

Mecze drużyny Jedności w III Turnieju Bawi Nas Piłka żaków:

LKS Jedność Rozmierka 0:1 LZS Błękitni Jaryszów

AP Chemik Kędzierzyn-Koźle II 1:1 LKS Jedność Rozmierka
(Marcel Niedworok)

MKS Gogolin II 0:0 LKS Jedność Rozmierka

LUKS Pawłowiczki 0:2 LKS Jedność Rozmierka
(Marcel Niedworok, Patryk Glomb)

Drużyna Jedności wystąpiła w składzie: Fabian Kozioł, Paweł Ploch – Stefan Piechaczek, Tymon Gomola, Patryk Pandel, Marcel Niedworok, Patryk Glomb, Bartosz Radziej, Bartłomiej Wacławczyk, Fabian Gonsior