Seniorzy zgarniają kolejny komplet punktów!!!

• autor: dzsiara, 2018-10-24 21:35

LKS Jedność Rozmierka 1:0(0:0) LZS Unia Raszowa-Daniec

W niedzielne popołudnie na stadion do Rozmierki zawitał beniaminek rozgrywek, zespół Unii Raszowa-Daniec, aby z miejscową Jednością rozegrać spotkanie dziesiątej kolejki. W spotkanie lepiej weszli przyjezdni, którzy uzyskali optyczną przewagę, jednak nie wynikało z niej większe zagrożenie dla rozmiereckiej bramki. Z upływem minut gospodarze opanowali nerwowość w swoich szeregach i ich akcje zaczęły się zazębiać, jednak nie potrafili skutecznie sforsować defensywy przyjezdnych. Bezbramkowy wynik do przerwy nie zadowalał żadnej ze stron. Po przerwie gra nieco się ożywiła, jednak na rozstrzygnięcie trzeba było czekać aż do końcówki spotkania. Wtedy to zabójczą kontrę wyprowadzili miejscowi, wychodząc „dwóch na jednego”. Dawid Janoszka dokładnym podaniem obsłużył Łukasza Hermasza, a ten ze stoickim spokojem zmusił do kapitulacji golkipera Unii. Goście próbowali jeszcze rzucić się do odrabiania strat, jednak piłkarze Jedności nie pozwolili sobie wydrzeć kompletu punktów i po meczu to oni mogli zatańczyć z radości. Naszym piłkarzom gratulujemy kolejnej wygranej i dziękujemy za walkę i zaangażowanie oraz zdrowie zostawione na boisku, a kibicom dziękujemy za przybycie i wsparcie.

1:0 Łukasz Hermasz 87’ <- (Dawid Janoszka)

Drużyna Jedności wystąpiła w składzie: Michał Ochmann – Martin Kalisz, Rafał Warzecha, Rafał Rudol, Jacek Mnich, Martin Długosz, Damian Kroker, Piotr Jokiel(58’ Rafał Kandziora), Michał Hałek, Dawid Janoszka, Łukasz Hermasz

Pozostał w rezerwie: Rafał Rudnik

Żółte kartki: Jacek Mnich, Martin Kalisz