Ciężka, ale zwycięska derbowa przeprawa młodzików!!!

• autor: dzsiara, 2018-10-24 22:27

LKS Jedność Rozmierka 3:1(0:0) SKS Piast II Strzelce Opolskie

W poniedziałkowe popołudnie młodzicy Jedności w ramach dziesiątej kolejki gościł na własnym stadionie sąsiadów zza miedzy – zespół Piasta II Strzelce Opolskie. Choć z derbowego pojedynku wyszli zwycięsko rozmiereccy młodzicy, to trzeba przyznać, że lepsze wrażenie pozostawili po sobie młodzi adepci piłkarstwa Piasta. Nasi młodzi piłkarze zagrali jedno ze słabszych spotkań w tej rundzie i szkoda, że taki mecz przydarzył się właśnie w derbach. Jednak stosując się do starej piłkarskiej zasady „że zwycięzców się nie sądzi”, naszym młodym adeptom piłkarstwa gratulujemy wygranej, a ocenę postawy i wyciągnięcie wniosków pozostawiamy trenerowi. Naszym młodzikom mimo wszystko dziękujemy za walkę i zaangażowanie w tym spotkaniu, a jako że było to dla nich ostatnie spotkanie ligowe w tej rundzie, dziękujemy za walkę i ambitną postawę we wszystkich meczach rundy jesiennej. Do zakończenia rozgrywek rundy jesiennej pozostały jeszcze trzy kolejki, jednak nasi młodzicy wszystkie trzy spotkania rozegrali już awansem i teraz pozostaje im czekać na ostateczne rozstrzygnięcia w naszej grupie.

1:0 Jan Sowa 35’ <- (Marcel Pierończyk)
1:1 Piast 36’
2:1 Marcel Pierończyk 53’ <- (Dastin Jagusz)
3:1 Kacper Domerecki 55’ <- (Maciej Pydych)