Orlicy grali na hali w Gościęcinie!

• autor: dzsiara, 2018-10-29 22:46

III Turniej Bawi Nas Piłka za nami…

W niedzielny poranek orlicy Jedności wybrali się aż do Gościęcina na III Turniej Bawi Nas Piłka grupy C regionu 3. Ze względu na niesprzyjające warunki pogodowe rozgrywki zamiast na boisku odbyły się na hali. W turnieju wzięły udział zaledwie cztery drużyny, ponieważ aż cztery zespoły zgłoszone do rozgrywek nie stawiły się w Gościęcinie. Szkoda, że nie wszystkie kluby podchodzą poważnie do sprawy i najpierw się zgłaszają do rozgrywek, a później nie jeżdżą na turnieje. Tracą na tym tylko dzieci, które zamiast mieć możliwość grania jak największej ilość spotkań, to więcej czasu spędzają w podróży niż na boisku. Mamy nadzieję, że Opolski Związek Piłki Nożnej koordynujący rozgrywki BNP znajdzie sposób aby zmobilizować kluby do poważniejszego traktowania tych rozgrywek. Młodzi adepci piłkarstwa Jedności występ na hali w Gościęcinie mogą zapisać na plus. I choć wysoka porażka z Pawłowiczkami nieco popsuła humory naszych orlików, to w dwóch pozostałych wygranych spotkaniach zaprezentowali się naprawdę przyzwoicie. Naszym orlikom dziękujemy za ambitną postawę w całym turnieju i kawał serca i zdrowia zostawione na parkiecie, zwłaszcza w ostatnim meczu. Dobrze, że obyło się bez poważniejszych urazów. Rodzicom i dziadkom którzy pojechali razem z nami dziękujemy za wspólne kibicowanie.

Mecze drużyny Jedności w III Turnieju BNP orlików:

LKS Jedność Rozmierka 4:1 RTS Odra Kędzierzyn-Koźle I
(3x Paweł Durka, Fabian Koj)

LKS Jedność Rozmierka 1:7 LUKS Pawłowiczki
(Daniel Morawiak)

LUKS Polonia Gościęcin 0:2 LKS Jedność Rozmierka
(2x Paweł Durka)

Drużyna Jedności wystąpiła w składzie: Łukasz Kiełbasa – Kacper Goczoł, Marcel Panusch, Daniel Morawiak, Paweł Durka, Józef Parkitny, Tobiasz Chmiel, Fabian Koj, Wojciech Koj, Samuel Wilczyński, Łukasz Chmiel, Sebastian Gonsior

Zobacz kilka zdjęć z tego turnieju --->