Trampkarze przełamali wyjazdową niemoc!!!

• autor: dzsiara, 2018-11-06 21:21

SMWSiR Koksownik Zdzieszowice 1:3(0:1) LKS Jedność Rozmierka

W sobotnie przedpołudnie trampkarze Jedności wybrali się do Zdzieszowic, aby rozegrać zaległy mecz pierwszej kolejki z miejscowym Koksownikiem. Nasi młodzi piłkarze całą rundę musieli czekać na wyjazdową zdobycz punktową, ale wreszcie, w ostatnim meczu rundy, się udało i to od razu zgarnąć pełną pulę. Pierwsza połowa nie była porywająca w wykonaniu trampkarzy Jedności, jednak mimo to przy odrobinie szczęścia udało się naszym piłkarzom zdobyć bramkę i do szatni schodzić w lepszych nastrojach od niżej notowanego rywala. Druga odsłona, a zwłaszcza jej początek, była już zdecydowanie lepsza w wykonaniu podopiecznych trenera Mateusza Wojsa, a dwie zdobyte w tym czasie bramki pozwoliły spokojnie kontrolować boiskowe wydarzenia. Nawet kuriozalna bramka zdobyta przez gospodarzy nie zmąciła spokoju w szeregach Jedności i ostatecznie nasi młodzi piłkarze mogli się cieszyć z pierwszych jesiennych punktów zdobytych na wyjeździe. Naszym młodym piłkarzom gratulujemy wygranej i dziękujemy za walkę i zaangażowanie w tym spotkaniu oraz w całej rundzie jesiennej, ponieważ był to dla nich ostatni mecz ligowy w tym roku.

0:1 Dawid Glinka 33’ <- (Denis Cioch)
0:2 Jakub Kałka 40’ <- (Dawid Glinka)
0:3 Jakub Kałka 47’ <- (Jakub Wróbel)

1:3 Koksownik 52’