Orlicy grali w Krapkowicach!

• autor: dzsiara, 2018-11-12 18:35

IV Turniej Bawi Nas Piłka za nami…

W sobotnie przedpołudnie orlicy Jedności rozegrali w Krapkowicach, na obiektach przy ulicy Wrzosów, IV Turniej Bawi Nas Piłka. Po raz kolejny na turnieju nie stawiły się aż cztery drużyny które miały brać w nim udział. Jako, że Spidersi, którzy tym razem nie byli planowani na ten turniej, wystawili dwie drużyny to ostatecznie w zmaganiach wzięło udział pięć zespołów. Podopieczni trenera Grzegorza Janoszki tym razem wypadli trochę poniżej oczekiwań i zakończyli turniej z jedną wygraną, jednym remisem i dwiema przegranymi. Naszym młodym piłkarzom dziękujemy za ambitną postawę w turnieju i oczywiście zapraszamy na treningi, aby doskonalić swój piłkarski warsztat. Kolejny turniej BNP dla orlików zaplanowano na najbliższą sobotę.

Mecze drużyny Jedności w IV Turnieju BNP orlików:

LKS Jedność Rozmierka 2:1 LUKS Polonia Gościęcin
(2x Marcel Panusch)

LKS Jedność Rozmierka 1:2 UKS Spiders Krapkowice II
(Paweł Durka)

LKS Jedność Rozmierka 0:4 UKS Spiders Krapkowice I

LKS Jedność Rozmierka 0:0 KS Stal Zawadzkie

Drużyna Jedności wystąpiła w składzie: Łukasz Kiełbasa – Kacper Goczoł, Józef Parkitny, Marcel Panusch, Daniel Morawiak, Paweł Durka, Marcel Pabisiak, Fabian Koj, Olivier Gomola, Wojciech Koj, Wojciech Pabisiak, Samuel Wilczyński, Sebastian Gonsior