Jedność RozmierkaJedność Rozmierka
Jedność Rozmierka 3:2 Jedność Rozmierka
2019-01-01, 13:00:00
Tradycyjny Mecz Noworoczny

Seniorzy zatrzymani w Żyrowej!

• autor: dzsiara, 2018-11-12 20:15

LKS Victoria Żyrowa 2:1(1:0) LKS Jedność Rozmierka

W sobotnie przedpołudnie seniorzy Jedności wybrali się do Żyrowej z nadzieją, że uda im się podtrzymać wyborną passę. Niestety nic nie trwa wiecznie i tym razem gospodarze wyszli z pojedynku zwycięsko, a licznik seniorów Jedności zatrzymał się na pięciu zwycięstwach z rzędu. Pierwsza część spotkania w wykonaniu rozmiereckich piłkarzy zdecydowanie poniżej oczekiwań i tylko kilka kapitalnych interwencji Michała Ochmanna w bramce sprawiło, że po pierwszych trzech kwadransach nie przegrywaliśmy więcej niż 0:1. Choć warto zaznaczyć, że w końcówce pierwszej odsłony byliśmy blisko wyrównania, a futbolówka o centymetry minęła prawy słupek Victorii, a w innej sytuacji kiedy piłka wylądowała już w bramce miejscowych, asystent liniowy sygnalizował spalonego. W drugiej połowie wyglądaliśmy już zdecydowanie lepiej, i choć stwarzaliśmy sytuacje, nie mogliśmy skutecznie sfinalizować akcji. Na cztery minuty przed końcem regulaminowego czasu pozwoliliśmy sobie strzelić kuriozalnego gola i wydawało się, że jest po meczu. Jednak chwilę po wznowieniu złapaliśmy kontakt. Lewą stroną pociągnął i idealnie dośrodkował Michał Hałek, a Jacek Mnich uderzeniem głową nie dał szans golkiperowi Żyrowej. Złapaliśmy wiatr w żagle i do ostatniego gwizdka arbitra okupowaliśmy bramkę miejscowych, jednak punkty tego dnia nie były nam pisane. Naszym piłkarzom dziękujemy za walkę i zaangażowanie oraz zdrowie zostawione na boisku w tym spotkaniu, jak również w całej rundzie jesiennej. Kibicom również dziękujemy za wsparcie zarówno w Żyrowej, jak i w całej minionej rundzie.

1:0 Victoria 12’
2:0 Victoria 86’
2:1 Jacek Mnich 87’ <- (Michał Hałek)

Drużyna Jedności wystąpiła w składzie: Michał Ochmann – Rafał Rudol, Rafał Warzecha, Rafał Kandziora(82’ Artur Ciecior), Jacek Mnich, Martin Długosz, Martin Kalisz, Piotr Jokiel(46’ Dawid Mnich), Michał Hałek, Damian Kroker, Łukasz Hermasz