Orlicy wystąpili w Turnieju Niepodległości w Toszku!

• autor: dzsiara, 2018-11-12 21:08

Kolejne piłkarskie doświadczenie zebrali orlicy…

W niedzielne przedpołudnie orlicy Jedności wybrali się do Toszka gdzie na zaproszenie miejscowej Akademii Piłkarskiej wzięli udział w Turnieju Niepodległości. Było to kolejne piłkarskie doświadczenie dla podopiecznych trenera Grzegorza Janoszki, którzy mieli okazję skonfrontować swoje siły z drużynami województwa śląskiego. I choć pod względem sportowym mogło być lepiej, bowiem ostatecznie zajęliśmy czwarte miejsce, to z całokształtu jesteśmy jak najbardziej zadowoleni. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy działaczom Toszeckiej Akademii Piłkarskiej za zaproszenie i możliwość uczestnictwa w super imprezie. Naszym młodym adeptom piłkarstwa dziękujemy za reprezentowanie naszego klubu i ambitną postawę w turnieju, a rodzicom i opiekunom dziękujemy za wspólny wyjazd i sportowy doping.

Mecze drużyny Jedności w Turnieju Niepodległości:

LKS Jedność Rozmierka 2:1 Toszecka Akademia Piłkarska II
(2x Paweł Durka)

LKS Jedność Rozmierka 2:5 Toszecka Akademia Piłkarska I
(Marcel Pabisiak, Kacper Goczoł)

LKS Jedność Rozmierka 0:0 Futsal Akademia Pyskowice

LKS Jedność Rozmierka 2:4 LKS Tęcza Wielowieś
(Paweł Durka, Daniel Morawiak)

Drużyna Jedności wystąpiła w składzie: Łukasz Kiełbasa – Kacper Goczoł, Józef Parkitny, Marcel Panusch, Daniel Morawiak, Paweł Durka, Marcel Pabisiak, Fabian Koj, Wojciech Koj, Wojciech Pabisiak, Samuel Wilczyński, Sebastian Gonsior