LKS Jedność Rozmierka - strona oficjalna

Strona klubowa

Ostatnie spotkanie

Jedność RozmierkaJedność Rozmierka
Jedność Rozmierka 3:2 Jedność Rozmierka
2019-01-01, 13:00:00
Tradycyjny Mecz Noworoczny
    relacja »
mecz towarzyski

Buttony

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
Victoria Żyrowa 2:1 Jedność Rozmierka
Unia II Żywocice - Krapkowice 3:1 Adamietz Kadłub
LZS Radawie 1:5 Unia Raszowa - Daniec
Górnik Januszkowice 4:4 LZS GKS Izbicko - Otmice
KS Sławięcice K - Koźle 1:1 Korona Krępna
Odra Kąty Opolskie 4:3 Błękitni Jaryszów
Źródło Krośnica 0:2 Start Dobrodzień

Sponsorzy i Partnerzy

Aktualności

Orlicy rywalizowali w Dziergowicach!

  • autor: dzsiara, 2018-11-20 18:57

V Turniej Bawi Nas Piłka za nami…

 

 

            W minioną sobotę orlicy Jedności wybrali się aż do Dziergowic na V Turniej Bawi Nas Piłka. Niestety po raz kolejny na turnieju nie stawiło się klika zespołów i nasi młodzi adepci piłkarstwa zamiast zaplanowanych sześciu spotkań rozegrali zaledwie trzy. Mroźna aura tego dnia nie sprzyjała podopiecznym trenera Grzegorza Janoszki i ich bilans w Dziergowicach to jeden remis i dwie przegrane. Tak więc widać, że jest nad czym pracować zimą, aby nie tylko wyniki, ale przede wszystkim gra naszych młodych adeptów piłkarstwa uległa poprawie. Naszym orlikom dziękujemy za występ w turnieju i reprezentowanie klubu, a rodzicom za wspólny wyjazd i zagrzewanie do gry zespołu w ten mroźny dzień.

Pisaliśmy już o tym na facebooku, ale pozwolimy sobie przytoczyć tekst jeszcze raz tutaj, może dotrze do szerszego grona odbiorców i sytuacja ulegnie poprawie.

Nas jednak bardziej niż forma sportowa naszych młodych adeptów piłkarstwa niepokoi organizacja turniejów, ponieważ po raz kolejny na turniej nie stawiło się kilka drużyn. Niby turnieje „Bawi Nas Piłka”, jednak nas jako klub coraz mniej taka piłka bawi. Przed sezonem ogłoszono, że rozgrywki BNP będą rozgrywane według nowej formuły z podziałem na regiony i był czas na zapisy do rozgrywek. My jako klub świadomie zapisaliśmy się do tych rozgrywek zdając sobie sprawę, że czasami trzeba będzie na turniej pojechać trochę dalej, jednak w zamian nasi młodzi adepci piłkarstwa będą mieli możliwość grania więcej oraz z drużynami z innych powiatów. Przed sezonem każdy z klubów znał zasady według których będą się odbywać rozgrywki BNP. Pozostaje pytanie po co ktoś się zapisywał, a teraz w rozgrywkach nie uczestniczy. Chyba najwyższa pora aby nadzorujący rozgrywki Opolski Związek Piłki Nożnej zaczął wyciągać konsekwencje wobec klubów, które nie wywiązują się z dobrowolnie przyjętych obowiązków. Jeśli OZPN nie zobliguje klubów to poważnego traktowania swoich obowiązków, to za chwilę może się okazać, że kluby które uczestniczą regularnie w turniejach stwierdzą, że nie ma to sensu, skoro inni mogą bez konsekwencji sprawę olewać to czemu my mamy ponosić koszty i np. jechać 100 kilometrów w obydwie strony aby zagrać raptem trzy krótkie mecze, skoro byliśmy przygotowani na sześć spotkań. I nie jest to bynajmniej pojedynczy przypadek, bowiem w pięciu rozegranych turniejach nie zdarzyło się chyba, aby były wszystkie zapisane drużyny. Z nadzieją na poprawę sytuacji czekamy na kolejne turnieje.


Mecze drużyny Jedności w V Turnieju BNP orlików:


LKS Jedność Rozmierka 1:2 LUKS Polonia Gościęcin
(Paweł Durka)

LKS Jedność Rozmierka 2:4 LZS Odrzanka Dziergowice
(2x Marcel Panusch)

LKS Jedność Rozmierka 2:2 MKS Gogolin II
(Paweł Durka, Daniel Morawiak)


Drużyna Jedności wystąpiła w składzie: Łukasz Kiełbasa – Kacper Goczoł, Józef Parkitny, Marcel Panusch, Daniel Morawiak, Paweł Durka, Marcel Pabisiak, Fabian Koj, Wojciech Pabisiak, Sebastian Gonsior 

 


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [119]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Najbliższe spotkanie

Stal ZawadzkieJedność Rozmierka
mecz towarzyski
Stal Zawadzkie   Jedność Rozmierka
2019-02-17, 14:00:00

Centrum Sportu w Opolu

Reklama

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 577, wczoraj: 546
ogółem: 2 392 051

statystyki szczegółowe

Gdzie mamy kibiców?

free counters

free counters

 

 

 

Prawa autorskie

Materiały zawarte na stronie mogą być wykorzystywane, wyłącznie jeśli zostanie podane ich źródło: jednoscrozmierka.futbolowo.pl
Pobieranie materiałów ze strony oznacza automatycznie zgodę na wykorzystanie zwrotne innych materiałów

 

Radio

 

 

Kontakt

 

Logowanie