Udany występ żaków w Walcach!

• autor: dzsiara, 2018-11-20 21:13

V Turniej Bawi Nas Piłka za nami…

W minioną niedzielę żacy Jedności rozegrali V Turniej Bawi Nas Piłka. Zmagania odbyły się na hali w Walcach i wzięły w nich udział zaledwie trzy zespoły, choć według planu uczestniczyć miało siedem. Jednak o organizacji i podejściu do rozgrywek klubów pisaliśmy przy okazji ostatniego turnieju orlików, dlatego nie będziemy się powtarzać. W związku z małą liczbą drużyn zespoły rozegrały ze sobą mecz i rewanż. Podopieczni trenera Grzegorza Orła zakończyli zmagania z bilansem dwóch wygranych, remisem i jedną przegraną. Naszym żakom dziękujemy za niedzielny występ i reprezentowanie klubu, a rodzicom dziękujemy za organizację wyjazdu i doping.

Mecze drużyny Jedności w V Turnieju BNP żaków:

LKS Jedność Rozmierka 4:0 MKS Gogolin II
(2x Stefan Piechaczek, Dominik Szyszka, Patryk Glomb)

LKS Jedność Rozmierka 1:4 AP Chemik Kędzierzyn-Koźle II
(Dominik Szyszka)

LKS Jedność Rozmierka 4:0 MKS Gogolin II
(2x Bartosz Sordon, Dominik Szyszka, Patryk Glomb)

LKS Jedność Rozmierka 2:2 AP Chemik Kędzierzyn-Koźle II
(Patryk Glomb, Dominik Szyszka)

Drużyna Jedności wystąpiła w składzie: Fabian Kozioł – Stefan Piechaczek, Patryk Glomb, Marcel Niedworok, Bartosz Sordon, Dominik Szyszka, Bartosz Radziej, Fabian Gonsior, Tymon Gomola, Samuel Koj