Jedność RozmierkaJedność Rozmierka
Jedność Rozmierka 3:2 Jedność Rozmierka
2019-01-01, 13:00:00
Tradycyjny Mecz Noworoczny

Podziękowanie za 1% podatku!

• autor: dzsiara, 2018-11-26 16:45

Dziękujemy za wsparcie!

Zarząd LKS Jedność Rozmierka oraz zawodnicy składają serdeczne podziękowania za wsparcie naszych działań poprzez przekazanie swojego 1% podatku na rzecz Klubu.

W rozliczeniach za 2017 rok konto Klubu zostało zasilone kwotą 476,60 zł. Państwo którzy zdecydowali się poprzeć nasze działania mogą być pewni, iż przekazane pieniądze zostaną dobrze spożytkowane.

Jednocześnie jesteśmy nieco zaskoczeni, ponieważ kwota za miniony rok jest zdecydowanie mniejsza niż w latach poprzednich. Zastanawiamy się czy nasi przyjaciele zrezygnowali ze wsparcia klubu w tej formie, czy też znaczący wpływ na taki stan rzeczy miała w minionym roku zmiana numeru KRS, a niektórzy z chcących nas wesprzeć wpisali z rozpędu stary numer i 1% podatku nie mógł do nas trafić.

Przy tej okazji jeszcze raz przypominamy to o czym informowaliśmy na początku roku, a mianowicie o zmianie danych do przekazania 1% podatku na Jedność. Wszystkie potrzebne informacje znajdują się na naszej stronie w zakładce „1% podatku” --->

Jednocześnie wierzymy, że w kolejnym roku podatkowym nadal będą państwo pamiętać o naszym Klubie.

Stal ZawadzkieJedność Rozmierka
Stal Zawadzkie   Jedność Rozmierka