Seniorzy pograli na hali!!!

• autor: dzsiara, 2018-12-31 22:06

Halowy Turniej Sylwestrowy za nami…

W ostatnią niedzielę roku nasz klub zorganizował Halowy Turniej Sylwestrowy Seniorów w którym wystąpiły cztery drużyny. Na parkiecie rywalizowały zespoły Zamkowca Toszek, Błękitnych Jaryszów oraz dwie drużyny Jedności. Uczestnicy rozegrali między sobą spotkania każdy z każdym, a później rewanże, razem 12 turniejowych meczów po 15 minut. Spotkania stały na bardzo przyzwoitym poziomie, zobaczyliśmy też sporo bramek, a niektóre z nich przepięknej urody. Emocji nie brakowało, a zacięta rywalizacja o czołowe lokaty trwała do ostatniego meczu. Jeszcze przed ostatnim spotkaniem drużyna Jedności I miała szansę wygrać turniejową rywalizację, jednak musiała pokonać gości z Toszka. Niestety nie powtórzyła osiągnięcia z pierwszej potyczki i z wygranej w turnieju cieszyła się ekipa Zamkowca. Drugie miejsce zajęła drużyna Jedności II, która miała na koncie tyle samo punktów co nasza pierwsza drużyna, jednak w bezpośrednich meczach „zieloni” dwukrotnie okazali się lepsi od „szarych”. Klasyfikację zamknęła drużyna Błękitnych Jaryszów. Dziękujemy wszystkim którzy przyczynili się do organizacji turnieju. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za sportową rywalizację w przyjaznej atmosferze, choć emocji na parkiecie nie brakowało. Turniej jak najbardziej udany i może uda się go wpisać na stałe w kalendarz imprez organizowanych przez nasz klub.

Drużyny Jedności wystąpiły w składach:

Jedność I „szare”: Michał Ochmann – Dawid Janoszka, Martin Kalisz, Łukasz Hermasz, Patryk Kokot, Piotr Jokiel, Rafał Rudol, Rafał Kandziora

Jedność II „zielone”: Mateusz Wojs – Rafał Warzecha, Jacek Mnich, Grzegorz Kozioł, Martin Długosz, Damian Kroker, Dawid Mnich

Zobacz kilka zdjęć z turnieju --->

Komplet wyników turnieju:

Zamkowiec Toszek 2:0 Błękitni Jaryszów

Jedność II Rozmierka 3:1 Jedność I Rozmierka
(2x Damian Kroker, Martin Długosz oraz Rafał Rudol)

Błękitni Jaryszów 0:3 Jedność I Rozmierka
(Rafał Rudol, Dawid Janoszka, Patryk Kokot)

Zamkowiec Toszek 2:1 Jedność II Rozmierka
(Damian Kroker)