Trampkarze nie zwalniają tempa…

• autor: dzsiara, 2010-05-07 20:58

LZS Siedlec  2:6 (0:3)  LKS Jedność Rozmierka

Bramki dla Rozmierki: 3x Damian Kroker, 2x Kamil Piontek, Patryk Kokot

W piątkowe popołudnie nasi najmłodsi adepci futbolu pojechali do Siedlca aby tam zmierzyć się z niepokonaną do tej pory na własnym boisku drużyną miejscowego LZS-u. Zamiarem naszych chłopców było oczywiście wywiezienie 3 punktów i przerwanie dobrej passy gospodarzy.

Mecz rozpoczął się wyśmienicie dla naszego zespołu gdyż już w 2 minucie celnym strzałem popisał się Damian Kroker. Później mecz toczył się pod dyktando naszych chłopaków jednakże brakowało im przysłowiowego ostatniego podania które otwierało by drogę do bramki rywala. Niemoc strzelecką naszej drużyny przełamał Kamil Piontek golem po stałym fragmencie gry. Wynik do przerwy ustalił Damian Kroker zdobywając swojego drugiego gola.
Druga część spotkania rozpoczęła się od naporu gospodarzy którzy osiągnęli cel i w 40 minucie zdobyli bramkę. Nerwowość jaka wkradła się w poczynania naszych chłopców próbowali wykorzystać zawodnicy z Siedlca, lecz robili to nad wyraz nieporadnie. Sytuację uspokoiła bramka Patryka Kokota zdobyta strzałem z dystansu po indywidualnej akcji oraz drugi gol Kamila Piontka. Od tej pory było już wiadomo kto odniesie w tym spotkaniu zwycięstwo i nawet bramka zdobyta przez gospodarzy nie zmieniła tej sytuacji. Kiedy zawodnicy z Siedlca oczekiwali już na ostatni gwizdek sędziego nasi chłopcy pokazali że gra się do końca, przeprowadzili kapitalną akcję zakończoną celnym strzałem Damiana Krokera.

Najmłodsi zawodnicy Jedności pokazali w tym meczu wolę walki i zaangażowanie a mimo iż warunkami fizycznymi ustępowali gospodarzom to atuty czysto piłkarskie były po stronie naszych zawodników. Wygrali zasłużenie i nadal pozostają liderem 2 grupy.

Jedność wystąpiła w składzie: Tomasz Markieton, Kamil Piontek, Patryk Kania, Marek Hudzik, Jarosław Jędryka, Martin Kalisz, Patryk Kokot, Martin Długosz, Jacek Mnich, Szymon Wołczański (Michał Kapica), Damian Kroker

Gratulacje!