Zapowiedź…

• autor: dzsiara, 2010-05-12 15:34

Kolejne mecze naszych drużyn

W najbliższych dniach czekają nas cztery mecze, w tym aż trzy na stadionie w Rozmierce.

Już w czwartek zaległości w rozgrywkach, spowodowane żałobą narodową, odrabiają nasi juniorzy. Wyjeżdżają oni do Lewina Brzeskiego aby zmierzyć się z tamtejszą Olimpią. Gospodarze zajmują 5 miejsce w tabeli i tylko o 2 oczka wyprzedzają nasz zespół. Jesienią w meczu tych drużyn padł remis 4:4. W poprzedniej kolejce zespół Olimpii pokonał na wyjeździe Małapanew Ozimek 3:4.

Zespół Olimpia Lewin Brzeski w liczbach --->

W piątkowe popołudnie kolejny mecz rozegrają nasi najmłodsi piłkarze. Do Rozmierki przyjeżdża drużyna Tęczy Szymiszów która z dorobkiem 10 punktów zajmuje 6 pozycję w tabeli. Trampkarze z Szymiszowa w ostatniej kolejce nie sprostali zajmującej drugie miejsce drużynie z Żyrowej. Jesienią nasi piłkarze pokonali zespół Tęczy 3:0 i miejmy nadzieję że i tym razem nie powinni mieć problemów ze „zgarnięciem” całej puli.

Drużyna LKS Tęcza Szymiszów w liczbach --->

W niedzielę o godz.11 na stadion do Rozmierki zawita wicelider 2 grupy opolskiej drugiej ligi juniorów. Zespół z Kotórza Małego w rundzie wiosennej zanotował, podobnie jak nasza drużyna, tylko jedną porażkę i to z liderem tabeli Stalą Brzeg. Goście w ostatniej kolejce wysoko pokonali ostatnią w tabeli drużynę z Wawelna. Naszych chłopaków czeka ciężki sprawdzian lecz na pewno dadzą z siebie wszystko i będą chcieli się zrewanżować za porażkę 4:1 z jesieni.

Łyk statystyki o drużynie z Kotórza --->

W niedzielne popołudnie nasi seniorzy rozegrają mecz 21 kolejki z drużyną LZS Rzemiosło Dziewkowice. Goście z Dziewkowic zajmują ostatnie miejsce w tabeli z zaledwie 6 punktami. W rundzie jesiennej nasi piłkarze wygrali gładko 1:7, jednakże podkreślić należy iż drużyna Rzemiosła w ostatniej kolejce, ku zaskoczeniu wszystkich, pokonała na własnym terenie zespół Błękitnych Jaryszów. Zgodnie z porzekadłem iż żadnego przeciwnika nie można lekceważyć miejmy nadzieję że nasi piłkarze podejdą do tego spotkania odpowiednio skoncentrowani i zmotywowani.

Zespół Rzemiosło Dziewkowice okiem statystyka --->

Plan spotkań na najbliższe dni:

Czwartek 13.05.2010 godz. 18:00
Juniorzy:   LZS Olimpia Lewin Brzeski – LKS Jedność Rozmierka

Piątek 14.05.2010 godz. 17:30
Trampkarze:   LKS Jedność Rozmierka – LKS Tęcza Szymiszów

Niedziela 16.05.2010 godz. 11:00
Juniorzy:   LKS Jedność Rozmierka – LKS Silesius Kotórz Mały

Niedziela 16.05.2010 godz. 16:00
Seniorzy:   LKS Jedność Rozmierka – LZS Rzemiosło Dziewkowice

Życzymy powodzenia!

Zapraszamy kibiców!

autor: ~Jasiu_7 2010-05-12 23:36:30

avatar co z treningiem w piątek skoro jest mecz trampkarzy? pozdro:)

autor: ~OZON 2010-05-13 00:21:44

avatar trening musi byc ;)

autor: dzaksik 2010-05-13 10:08:45

Profil dzaksik w Futbolowo Oczywiście, że trening w piątek o 18:00 się odbędzie! Przecież w Rozmierce jest 6 boisk! :)

autor: ~Jasiu_7 2010-05-13 15:38:51

avatar a no tak zapomnialem ze mamy kompleks treningowy a la FC Barcelona:D