Zapowiedź...

• autor: dzsiara, 2010-06-02 10:51

Drużyny Jedności grają na wyjazdach.

W piątek zespół trampkarzy jedzie do Suchej aby z tamtejszą Iskrą rozegrać przedostatni mecz w tym sezonie. Drużyna z Suchej zajmuje ostatnie miejsce w tabeli i w rundzie wiosennej nie zdobyła jeszcze punktu. Mając na uwadze fakt iż jesienią górą byli chłopcy z Rozmierki wygrywając aż 12:2 należy oczekiwać że i tym razem gospodarze piątkowego spotkania nie powinni sprawić większych problemów dobrze spisującej się drużynie Jedności.

Uwaga: Zmiana miejsca rozegrania meczu trampkarzy. Mecz odbędzie się w Rozmierce.

W sobotnie przedpołudnie przed niezwykle trudnym zadaniem stanie drużyna juniorów. Jadą oni na mecz ze „świeżo upieczonym” pierwszoligowcem – Stalą Brzeg. Zespół Stali spisuje się w tym sezonie rewelacyjnie i jak do tej pory przegrał tylko jeden mecz i jeden zremisował. W rundzie wiosennej drużyna z Brzegu uzbierała na razie komplet punktów aplikując każdemu z przeciwników po kilka bramek. Biorąc pod uwagą wysoką dyspozycję drużyny Jedności w ostatnich spotkaniach zapowiada się ciekawe widowisko z którego miejmy nadzieję zwycięsko wyjdzie nasza drużyna.

W niedzielę kolejny mecz na szczycie rozegrają seniorzy. Tym razem zagrają oni w Jemielnicy z trzecim w tabeli Naprzodem. Zespół seniorów, który w poprzedniej kolejce zapewnił sobie awans, czeka nie łatwe zadanie bowiem niedzielni gospodarze mają bardzo udaną rundę rewanżową(seria 6 wygranych z rzędu). Jesienne spotkanie obu drużyn zakończyło się wygraną Rozmierki 2:0. Historia spotkań niedzielnych rywali wygląda różnie i tak: w sezonie 2008/2009 wygrana Rozmierki na wyjeździe 4:1 i porażka u siebie 2:6, sezon 2007/2008 wygrana Rozmierki na wyjeździe 2:1 i remis 3:3 u siebie, w sezonie 2006/2007 remis 1:1 w Jemielnicy i wygrana Rozmierki u siebie 6:0. Można zatem spodziewać się zaciętego spotkania, a piłkarze Jedności pewnie zechcą po raz kolejny udowodnić że pozycja lidera jest w pełni zasłużona.

Plan spotkań na najbliższy weekend:

Piątek 04.06.2010 godz. 17:30 – stadion w Rozmierce
Trampkarze:   LKS Iskra Sucha  -  LKS Jedność Rozmierka

Sobota 05.06.2010 godz. 11:00
Juniorzy:   BTP Stal Brzeg  -  LKS Jedność Rozmierka

Niedziela 06.06.2010 godz. 16:00
Seniorzy:   LKS Naprzód Jemielnica  -  LKS Jedność Rozmierka

Życzymy powodzenia!

Zapraszamy kibiców!

autor: -Legia- 2010-06-03 08:17:07

Profil -Legia- w Futbolowo w sezonie 2006/2007 remis 1:1 w Jemielnicy i wygrana Rozmierki u siebie 6:0 - pierwszy i prawdopodobnie ostatni hat-trick legii w Rozmierce :)

autor: OZON89 2010-06-03 14:34:19

Profil OZON89 w Futbolowo w sezonie 2008/2009 wygrana Rozmierki na wyjeździe 4:1 - pierwszy i na pewno nie ostatni hat-trick Ozona w Rozmierce :D. Legia już nie bądź taki sentymentalny ;).