ogółem: 4 020 108

Trampkarze znowu wygrywają...

• autor: dzsiara, 2010-06-04 20:03

LKS Iskra Sucha  1:9(0:6)  LKS Jedność Rozmierka

Bramki dla Rozmierki zdobyli: 3x Patryk Kokot, 3x Damian Kroker, 2x Jacek Mnich, Kamil Piontek

Kolejny swój mecz wygrali trampkarze. Tym razem pokonana została „czerwona latarnia” tabeli, drużyna z Suchej. Mecz został rozegrany na stadionie w Rozmierce na prośbę klubu z Suchej który miał techniczne problemy z przygotowaniem boiska. Od początku spotkania drużyną przeważającą była Jedność a piłkarze Iskry sporadycznie zagrażali bramce Rozmierki. Wynik do przerwy brzmiał 6:0 a po dwie bramki zdobyli Damian Kroker i Patryk Kokot oraz po jednej Jacek Mnich i Kamil Piontek.
Po przerwie obraz gry nie uległ zmianie i dalej na boisku dominowali gracze z Rozmierki. Kolejne trafienia na swoje konto zapisali Patryk Kokot, Jacek Mnich oraz Damian Kroker. Pod koniec meczu honorowego gola zdobyli piłkarze Iskry przeprowadzając skuteczną kontrę. Piłkarze Rozmierki pokazali się z dobrej strony i przed przyszłotygodniowym meczem na szczycie można być dobrej myśli.

Drużyna Jedności wystąpiła w składzie: Tomasz Markieton, Kamil Piontek, Patryk Kania, Martin Długosz,  Jarosław Jędryka, Martin Kalisz, Patryk Kokot (Dominik Goczoł), Marek Hudzik(Michał Kapica), Jacek Mnich, Szymon Wołczański, Damian Kroker