Z podwórka na stadion...

• autor: dzsiara, 2010-06-14 22:43

Turniej piłkarski w Rozmierce

W dzisiejszym dniu na stadionie LKS Jedność Rozmierka odbył się finał wojewódzki dziesiątej edycji turnieju
„Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”.

Organizatorem turnieju był Polski Związek Piłki Nożnej a głównym sponsorem Tymbark. Gospodarze imprezy przygotowali sześć boisk na których równolegle toczyły się spotkania. W turnieju rywalizowało 28 drużyn(16 chłopców i 12 dziewcząt).

Końcowa klasyfikacja turnieju przedstawia się następująco:
Dziewczęta:
1-UKS Zdzieszowice; 2-Cerekwianki Polska Cerekiew; 3-UKS Gmina Paczków; 4-PSP 24 Opole

Chłopcy:
1-Rodło Opole; 2-Stal Brzeg; 3-PSP 2 Kluczbork; 4-SP Chróścina Nyska

Drużyny z Opola i Zdzieszowic będą reprezentować województwo opolskie w dalszym etapie rozgrywek na szczeblu krajowym gdzie główną nagrodą w tym roku jest wyjazd na San Siro do Mediolanu.

Zobacz kilka zdjęć z tej imprezy --->