Aktualności

Wyjazdowe zwycięstwo seniorów...

• autor: OZON, 2010-06-20 18:46

GKS-LZS Izbicko-Otmice 2:6(0:5) LKS Jedność Rozmierka

Bramki dla Jedności zdobyli: 2xŁukasz Hermasz, Joachim Gawlik, Sebastian Wojdak, Paweł Jasiński, Bartosz Berlak

W zeszły weekend nasi seniorzy zaliczyli ostatnie już wyjazdowe zwycięstwo w rozgrywkach B-klasy, pokonując drużynę GKS-LZS Izbicko-Otmice 6-2.

Początek tego spotkania to wyrównana gra obu drużyn, jednak , jak to zwykle bywa, to Rozmierka w końcu przejeła inicjatywę. Wynik spotkanie otworzył Joachim Gawlik, który bardzo mocno i celnie uderzył z rzutu wolnego z ok. 18. metra. Następnie po kilku minutach dość nudnej gry nasi seniorzy strzelili dwie szybkie bramki, co przyczyniło się do jeszcze słabszej gry gospodarzy. Wynik do przerwy to 5 - 0. Dwa gole zdobył Łukasz Hermasz, który miał okazję na hat-tricka jednak nie wykorzystał rzutu karnego. Po jednej bramce zdobyli Paweł Jasiński i Sebastian Wojdak. Ten ostatni ośmieszył przeciwnika mijając wszystkich napotkanych rywali (5+) i umieszczając piłkę w siatce.

W drugiej połowie nasi seniorzy zdecydowanie spuścili z tonu, nie atakując już tak często bramki rywala, jednak wynik do przerwy na to pozwalał. Jedyną bramkę w tej części gry zdobył ,po rzucie rożnym, Bartosz Berlak. Gospodarze dorzucili do tego dwie bramki i tak kolejne zwycięstwo stało się faktem.

Za tydzień do 'niezdobytej twierdzy' w Rozmierce przyjeżdża największy rywal LZS Kadłub. Będą to derby kończące, miejmy nadzieję na zawsze, udział Rozmierki w rozgrywkach B-klasy.