• autor: dzsiara, 2010-06-24 19:08

XIV Turniej Piłkarski im. Bena Długosza

Już w najbliższą niedzielę 27.06.2010 na stadionie w Rozmierce odbędzie się coroczny
Turniej Piłkarski im. Bena Długosza.
Tegoroczny turniej będzie tylko jednodniowy, gdyż większość drużyn, tak jak i nasza, rozgrywa jeszcze mecze ligowe.

Impreza rozpocznie się o godz. 11:00 meczem juniorów: LKS Jedność Rozmierka i SKS Piast Strzelce Opolskie.

Następnie zostanie rozegrany mecz trampkarzy pomiędzy drużynami LKS Jedność Rozmierka i LKS Błękitni Rozmierz.

Kolejną atrakcją imprezy będzie występ artystyczny przedszkolaków z Rozmierki.

Dokładnie o godz. 16:00 zostanie rozegrany mecz o mistrzostwo klasy „B” seniorów pomiędzy zespołami LKS Jedność Rozmierka i LKS Adamietz Kadłub. Jest to ostatni mecz sezonu a spotykają się drużyny zajmujące odpowiednio pierwsze i drugi miejsce w tabeli. Smaczku niedzielnej rywalizacji dodaje fakt iż ostatnią ligową porażkę na własnym stadionie piłkarze z Rozmierki ponieśli ponad rok temu(dokładnie 14 czerwca 2009 roku) i to właśnie z drużyną z Kadłuba. Miejmy nadzieję że tym razem piłkarze Jedności nie pozwolą aby prawdziwa twierdza, jaką jest stadion przy ulicy Szkolnej, została zdobyta.

Po zakończeniu meczu odbędzie się uroczyste wręczenie pucharów i dyplomów.

Niedzielną imprezę zakończy zabawa taneczna na której przygrywać będzie zespół „ORION”

Szczegółowy harmonogram XIV Turnieju Piłkarskiego im. Bena Długosza:

godz. 11:00  Rozpoczęcie Turnieju
godz. 11:00  Mecz juniorów:

LKS Jedność Rozmierka – SKS Piast Strzelce Opolskie

godz. 14:00  Mecz trampkarzy:

LKS Jedność Rozmierka – LKS Błękitni Rozmierz

godz. 15:15  Występ przedszkolaków z Rozmierki

godz. 16:00  Mecz o mistrzostwo klasy „B” seniorów:
                     LKS Jedność Rozmierka – LKS Adamietz Kadłub

godz. 18:00  Wręczenie pucharów i dyplomów

godz. 19:00  Zabawa taneczna z zespołem „ORION”

Mimo iż jest to turniej piłkarski organizatorzy zapraszają nie tylko kibiców piłki nożnej ale wszystkich mieszkańców Rozmierki i okolicznych miejscowości gdyż przewidują wiele innych atrakcji m.in. konkursy z nagrodami, bogato zaopatrzone stoiska handlowe a wszystkiemu towarzyszyć będzie dobra muzyka.

Turniej dofinansowany z budżetu Gminy Strzelce Opolskie.