ogółem: 4 013 287

Juniorzy sobie postrzelali!

• autor: dzsiara, 2010-08-20 22:54

LKS Jedność Rozmierka 15:0(6:0) LKS Błękitni Rozmierz

Bramki zdobyli: 3xDawid Skowronek, 3xTomasz Skrzypczyk, 3xMichał Kopa, 2xGabriel Kwoczała, Bartłomiej Wojdak, Kamil Piontek, Patryk Kokot, Rafał Rudnik(k)

Jedność wystąpiła w składzie: Tomasz Michałków – Rafał Rudnik, Gabriel Suchan, Bartłomiej Wojdak, Kamil Piontek, Marcin Szłapa, Patryk Kokot, Tomasz Skrzypczyk, Michał Kopa, Gabriel Kwoczała, Dawid Skowronek
Z uwagi na kłopoty kadrowe drużyny gości w zespole Błękitnych wystąpili: Piotr Wawrzyniak i Jacek Mnich na co dzień zawodnicy Jedności.

Spotkanie od pierwszych minut przebiegało pod dyktando gospodarzy. To oni opanowali środek pola i tylko kwestią czasu było kiedy padnie pierwsza bramka. Wynik, jak się później okazało dosyć wysoki, otworzył w 13 minucie Dawid Skowronek. W tej części gry bramki zdobyli jeszcze Tomasz Skrzypczyk, Bartłomiej Wojdak, ponownie Dawid Skowronek i dwie bramki dołożył Michał Kopa. Goście w pierwszej połowie tylko raz poważnie zagrozili bramce Tomasza Michałków. W 21 minucie po wrzutce z prawej strony napastnik Błękitnych z pięciu metrów nie trafił w światło bramki.
Po przerwie obraz gry nie uległ zmianie. W dalszym ciągu zespołem dominującym była Jedność, a przyjezdni rzadko gościli na jej połowie. Bramki w tej części gry zdobyli: po dwie Gabriel Kwoczała i Tomasz Skrzypczyk oraz Kamil Piontek, Dawid Skowronek, Patryk Kokot, Michał Kopa i Rafał Rudnik z rzutu karnego.
Cieszy dobra skuteczność juniorów Jedności którzy w ciągu 70 minut(mecz był rozgrywany 2x35 minut) zaaplikowali rywalowi piętnaście bramek. Lecz pamiętać trzeba że dzisiejszy przeciwnik stawia dopiero pierwsze kroki w juniorskiej rywalizacji. Prawdziwym testem przedsezonowym będzie przyszłotygodniowa potyczka z drużyną Piasta Strzelce Opolskie.