LKS Jedność Rozmierka 12:0(4:0) LKS Adamietz Kadłub

Bramki: 3x Jacek Mnich, 3x Damian Kroker, 2x Martin Długosz,
2x Jarosław Jendryka, 2x Martin Kalisz

Skład Jedności: Tomasz Markieton – Jarosław Jendryka, Martin Kalisz, Jacek Mnich, Szymon Wołczański, Martin Długosz, Damian Kroker

W miniony wtorek kolejne spotkanie rozegrali trampkarze Jedności. Tym razem rywalem byli rówieśnicy z Kadłuba. Również w tym meczu, podobnie jak w poprzedni piątek, piłkarze Jedności nie pozwolili na wiele swoim rywalom. Wygrali pewnie, zdobyli dwanaście bramek, zachowując przy tym czyste konto.

Spotkanie rozpoczęło się od kilu ataków trampkarzy Rozmierki ale bliżsi zdobycia gola byli zawodnicy gości którzy po szybkiej akcji w 5 minucie strzelili w słupek. Odpowiedź Jedności była natychmiastowa najpierw Jacek Mnich po indywidualnej akcji otworzył wynik meczu, a dwie minuty później bramkę zdobył Martin Długosz po dokładnym zagrani Damiana Krokera. W 12 minucie dwójkową akcję Damiana Krokera z Jackiem Mnichem ten ostatni zakończył zdobyciem kolejnej bramki. Przez późniejszy kwadrans mimo licznych sytuacji gospodarzy kibice nie zobaczyli gola. Piłkarze Kadłuba w tym czasie rzadko gościli pod bramkę Jedności a ich dalekie wrzutki w pole karne były wyłapywane przez Tomasza Markietona. Na trzy minuty przed końcem pierwszej części gry Jacek Mnich zdobył swoją trzecią bramkę i ustalił wynik do przerwy na 4:0.

W drugiej części gry Jacek Mnich, który w pierwszej połowie biegał za dwóch, zamienił się pozycjami z Jarosławem Jendrykom, co pozwoliło temu pierwszemu zregenerować siły a drugiemu spróbować się w grze ofensywnej. W 41 minucie właśnie Jarosław Jendryka zagrał do Damiana Krokera a ten strzałem z linii pola karnego zdobył bramkę o której zwykło się mówić „stadiony świata”. Pięć minut później Jarosław Jendryka zaliczył kolejną asystę tym razem strzelcem był Martin Długosz. W 49 minucie sam Jarosław Jendryka wpisał się na listę strzelców by pięć minut później asystować przy trafieniu Damiana Krokera na 8:0. W tej części gry goście mieli kilka dogodnych sytuacji do zdobycia honorowego gola lecz defensywa Jedności na czele z dobrze dysponowanym Tomaszem Markietonem(obronił trzy sytuacje sam na sam) nie pozwoliła się zaskoczyć. W 62 minucie Damian Kroker zdobył swojego trzeciego gola a chwilę później Martin Kalisz wykorzystał rzut karny po zagraniu obrońcy ręką w obrębie dwunastego metra. W 68 minucie po wrzutce Jarosława Jendryki z prawej strony pięknym uderzeniem z pierwszej piłki swoje drugie trafienie zaliczył Martin Kalisz. Wynik spotkania na 12:0 ustalił w ostatniej minucie Jarosław Jendryka.

Trampkarze Jedności wygrali drugi swój mecz aplikując rywalowi sporo bramek. Gratulacje należą się tym większe, że grali w tym spotkaniu „gołą” siódemką. Mimo to równomiernie rozłożyli swoje siły i wytrzymali kondycyjnie trudy tego pojedynku. Kolejne spotkanie czeka ich już w piątek tym razem będzie to wyjazd do Leśnicy.