ogółem: 4 013 524

Wysokie zwycięstwo trampkarzy!

• autor: dzsiara, 2010-10-05 20:00

LKS Jedność Rozmierka 15:2(7:2) LZS Leśnica

Bramki dla Jedności: 5x Damian Kroker, 3x Jacek Mnich, 2x Martin Szwinge, Tomasz Markieton, Michał Kapica, Jarosław Jendryka, Dawid Mnich, jedna wpadła po strzale samobójczym

Skład Jedności: Tomasz Markieton – Jarosław Jendryka, Martin Kalisz, Jacek Mnich, Szymon Wołczański, Martin Długosz, Damian Kroker oraz Martin Szwinge, Michał Kapica, Dawid Mnich, Denis Błyszcz, Roman Nocoń

We wtorkowe popołudnie trampkarze Jedności podejmowali na własnym obiekcie zespół LZS-u Leśnica. Po dobrym spotkaniu pewne zwycięstwo odnieśli gospodarze aplikując rywalowi aż piętnaście bramek.

Początek spotkania to przewaga Jedności, która po 10 minutach prowadziła już 3:0 po klasycznym hat-tricku Damiana Krokera. Kolejną bramkę dołożył w 14 minucie Jacek Mnich, który jak zwykle pracował na boisku, co najmniej za połowę drużyny. Następnego gola dla Jedności zdobył piłkarz Leśnicy po niefortunnej interwencji. W międzyczasie również goście zdołali pokonać Tomasza Markietona. Kiedy w zespole Jedności na murawę weszli zmiennicy gra się wyrównała, lecz przyjezdni zdołali tylko raz pokonać bramkarza gospodarzy. Pod koniec pierwszej części spotkania kolejną bramkę zdobył Damian Kroker, a wynik do przerwy ustalił w 33 minucie Martin Szwinge.

Wynik po przerwie otworzył Tomasz Markieton pewnie egzekwując rzut karny, podyktowany za zagranie obrońcy ręką w obrębie 12 metra. Kolejną bramkę po solowej akcji zdobył Jacek Mnich. Ostatnie piętnaście minut to prawdziwa kanonada Jedności, a bramki zdobywali kolejno: Michał Kapica, Jacek Mnich, Jarosław Jendryka, Dawid Mnich, Damian Kroker, a wynik końcowy, podobnie jak do przerwy, ustalił w 68 minucie Martin Szwinge. W tej części gry również goście mieli kilka wyśmienitych okazji do zdobycia bramki, ale Tomasz Markieton dwoił się i troił między słupkami, aby nie dopuścić do utraty gola.

Trampkarze Jedności mogą dopisać sobie kolejne trzy punkty, ale pamiętać trzeba, że naprawdę trudne mecze dopiero przed nimi i wtedy trzeba będzie włożyć o wiele więcej wysiłku aby zwyciężyć.