Powstaje nowa szatnia!

• autor: dzaksik, 2010-10-12 16:34

Wieści dla niezorientowanych

Pewnie zauważyliście, że na obiekcie sportowym w Rozmierce, rozpoczęto prace budowlane.

Za istniejącym już budynkiem klubowym, powstaje nowy budynek szatni sportowej, która będzie przeznaczona do dyspozycji klubu sportowego LKS Jedność Rozmierka. Projekt finansowany jest ze środków Gminy Strzelce Opolskie. Umowę na budowę pierwszego etapu podpisano 20.09.2010 roku, a głównym wykonawcą jest Zakład Remontowo-Budowlany Andrzej Krok.

Pierwszy etap polegający na wykonaniu stanu surowego, częściowo zamkniętego budynku, powinien być zrealizowany do 30.11.2010. Powstający budynek docelowo będzie miał powierzchnię blisko 180m2 i zostanie połączony wiatą z istniejącym już budynkiem.

Obecnie wybudowane są już ławy fundamentowe, a powstają ściany fundamentowe.

Wszelkie prace przygotowawcze, w tym oczyszczenie terenu, a przede wszystkim prace ziemne zostały wykonane przez mieszkańców w czynie społecznym, za co należy kierować do nich pierwsze podziękowania, z prośbą o dalszą bezcenną pomoc.

Dla zainteresowanych innymi informacjami związanymi z budową szatni w Rozmierce odsyłamy na strony BIP Strzelce Opolskie ->

autor: Trener04 2010-10-12 21:04:56

Profil Trener04 w Futbolowo No to teraz seniorzy na pewno dostosują się już z grą do obiektu:)