Po imprezie...

• autor: dzaksik, 2010-12-14 09:01

W sobotę oficjalnie zakończono piłkarski rok w Rozmierce

Sobotni wieczór obfitował w  przemówienia i podziękowania. Podsumowano rozgrywki we wszystkich kategoriach wiekowych oraz przedstawiono ramy finansowe funkcjonowania LKS- u w Rozmierce za 2010 rok. Ważne stało się również przedstawienie planów na kolejny jubileuszowy rok, bowiem w 2011 roku przypada 65 rocznica powstania Ludowego Klubu Sportowego w Rozmierce.

Na spotkanie przybyli, oprócz zawodników i działaczy Jedności, również zaproszeni goście, osoby które na różne sposoby wspierają klub, Panowie: Roman Siewierski, Adam Popanda i Klaudiusz Mróz, a także burmistrz Strzelec Opolskich Pan Tadeusz Goc.
Burmistrz w krótkim wystąpieniu pogratulował działalności i życzył kolejnych sukcesów, jak również zadeklarował dalsze wsparcie dla klubu.

Nie obyło się także bez odśpiewania Sto Lat Panu prezesowi, w związku z obchodzonym kilka dni wcześniej jubileuszem.

Dziękujemy zarządowi klubu z organizację tego spotkania!

Kilka zdjęć w galerii ->

autor: Jasiu_7 2010-12-18 00:14:57

Profil Jasiu_7 w Futbolowo czy juz od przyszłego tygodnia są treningi? pozdro600

autor: dzsiara 2010-12-18 10:20:43

Profil dzsiara w Futbolowo Z tego co się orientuję treningi rozpoczęły się już w minionym tygodniu. W przyszłym pozostaje jedynie wtorek, bo w piątek wiadomo Wigilia i po obfitej kolacji trudno by było trenować:-) Po świętach wtorek jest ponoć do uzgodnienia, Sylwester-wiadomo, a od stycznia już normalnie. Pozdrawiam.

autor: sznupa 2010-12-18 18:09:53

Profil sznupa w Futbolowo siema na pewno te treningi zaczynają się już od stycznia