• autor: dzaksik, 2011-03-19 18:19

Weź udział i wybierz najlepszego zawodnika w historii Jedności!

Administracja serwisu jednoscrozmierka.futbolowo.pl oraz Zarząd LKS Jedność Rozmierka zaprasza do udziału w plebiscycie na najlepszego zawodnika w 65-letniej historii klubu!

Wybieramy piłkarza 65-lecia Jedności Rozmierka

Klub sportowy z Rozmierki może poszczycić się niebywałym osiągnięciem związanym z nieprzerwaną działalnością od 1946 roku. Według niepisanych źródeł, w marcu tego właśnie roku odbyło się pierwsze zebranie powołujące do życia organizację sportową w Rozmierce. Inicjatywy sportowcom i działaczom z Rozmierki przez lata nie odebrały ani różne reorganizacje rozgrywek, ani zmiany i niedobory kadrowe w drużynach, a nawet problemy ekonomiczno – gospodarcze. Na historię zespołu wpływ miały całe pokolenia zawodników, pochodzących nie tylko z Rozmierki, ale także innych miejscowości. Warto więc, przypomnieć sobie postacie, które miały lub mają najistotniejszy wpływ na wysoki poziom drużyn Jedności.

Konkurs odbywać się będzie w dwóch etapach:

- W pierwszym, trwającym od 19 marca 2011 do 8 kwietnia 2011 roku, będzie można zgłaszać kandydatów do konkursu.

- W drugim, trwającym od 10 kwietnia 2011 do 5 czerwca 2011 roku, będzie można oddawać głos na kandydatów zweryfikowanych przez organizatora konkursu.

Szczegóły dotyczące przebiegu, warunków uczestnictwa i innych zagadnień zawarte są w Regulaminie dostępnym w zakładce Strefa kibica oraz tutaj->

Propozycje kandydatów można nadsyłać w czasie trwania pierwszego etapu konkursu, na adres jednoscrozmierka@gmail.com oraz na numer GG 6000620, a także telefonicznie pod numerem 506762329 i osobiście u organizatorów konkursu. W razie pytań prosimy pisać w komentarzach do tego newsa.

Zachęcamy do aktywnego udziału!

Zgłaszajcie swoich kandydatów, a następnie głosujcie!

autor: klaus90 2011-03-24 21:29:49

Profil klaus90 w Futbolowo Nie jestem przekonany o sensowności tego pomysłu.Szkoda też,że przy podejmowaniu takiej decyzji nie ma kosultacji z zarządem.

autor: dzsiara 2011-03-25 22:13:47

Profil dzsiara w Futbolowo Wbrew temu co sugeruje poprzedni komentarz, chcielibyśmy zapewnić, że decyzja o przeprowadzeniu konkursu została skonsultowana z zarządem klubu! Gdyby tak nie było nie pisalibyśmy, że zarząd jest współorganizatorem konkursu.

autor: sznupi 2011-03-28 21:25:18

Profil sznupi w Futbolowo Jacek i Damian wiedzą co robią! i to jest najwazniejsze.niektórzy mogą się z tym nie zgadzac....