Kolejny etap konkursu

• autor: dzaksik, 2011-05-05 17:35

Zapraszamy do udziału sympatyków zza granicy!

W trwającym plebiscycie "Wybieramy piłkarza 65-lecia Jedności Rozmierka" przeprowadzono już pierwszą turę głosowania na kuponach karteczkowych. Kolejna tura odbędzie się podczas trwania jednego z meczów pod koniec maja.

Ponadto uruchomiona zostaje sonda internetowa. Do udziału w której zachęca się szczególnie osoby zamieszkujące poza granicami Polski, nie mogące wziąć udziału w głosowaniu osobiście.

W sondzie należy wskazać maksymalnie 3 kandydatów!

Przy okazji konkursu warto przypomnieć sobie nietuzinkowe postacie reprezentujące barwy Jedności Rozmierka w przeszłości. Nie od dziś wiadomo, że na historię zespołu wpływ miały całe pokolenia zawodników, pochodzących nie tylko z Rozmierki, ale także innych miejscowości. Wśród nominowanych znaleźli się przedstawiciele różnych pokoleń piłkarskich i zróżnicowanych stylów gry. Łączył ich jednak postawa na boisku i poza nim, przyczyniająca się do rozwoju lub utrzymania sportowej pozycji klubu.

Zapraszamy do udziału w głosowaniu!

autor: dzaksik 2011-05-10 21:17:48

Profil dzaksik w Futbolowo W związku dużą liczbą głosów w ankiecie oddawanych na opcję "inny kandydat", prosimy ponownie o podanie, w komentarzach, imienia i nazwiska osoby zgłaszanej lub nie głosowanie na tą opcję!