6:9 Martin Szwinge 55’
                                   7:9 Jarosław Jendryka 58’

Skład Jedności: Roman Nocoń – Martin Długosz, Szymon Wołczański, Michał Kapica, Jarosław Jendryka, Martin Szwinge, Damian Kroker oraz Tomasz Markieton, Denis Błyszcz, Dawid Mnich, Patryk Mnich, Mateusz Błyszcz, Patryk Kozioł, Marcin Michałków

Sędziował: Rudolf Ochman

We wtorkowe popołudnie trampkarze Jedności podejmowali na własnym obiekcie drużynę LZS-u Leśnica. Podejmowali to może zbyt mocne słowo i bardziej właściwszym byłoby gościli, bowiem zespół Jedności, zachował się naprawdę gościnnie. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami kierownictwo drużyny gospodarzy podjęło decyzję, że w spotkaniu tym nie wystąpią najstarsi piłkarze, a szansę dłuższego pogrania dostaną młodsi członkowie zespołu. Jedynym wyjątkiem był występ Jarosława Jendryki, jednak trzeba podkreślić, że łączny czas spędzony przez tego zawodnika na murawie nie przekroczył 25 minut. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gości, a kibice mogli zobaczyć aż 16 goli.

Przebieg meczu miał dwa różne oblicza. Kiedy w zespole gospodarzy na murawie byli starsi gracze, to oni nadawali ton wydarzeniom na boisku, lecz kiedy do gry wchodzili najmłodsi piłkarze miejscowych, inicjatywę przejmowali gracze Leśnicy. Od początku ostro zaatakowała Jedność i już w 13 sekundzie spotkania jego wynik otworzył Damian Kroker. Chwilę później drugą bramkę dorzucił Jarosław Jendryka, a po kilku minutach za sprawą Martina Długosza miejscowi prowadzili już 3:0. Wtedy trener gospodarzy dał szansę najmłodszym zawodnikom. Sytuację tę w pełni wykorzystali przyjezdni i po kilkunastu minutach to oni prowadzili już dwoma bramkami. Kilka zmian w składzie Jedności i na boisku remis. Na przerwę goście schodzili z jednobramkową przewagą.
            Po przerwie goście w kilka minut zdobyli trzy bramki i prowadzili z najmłodszymi zawodnikami Jedności 5:9. Pod koniec spotkania na murawie ponownie pojawili się bardziej doświadczeni zawodnicy Jedności i po golach Martina Szwinge i Jarosława Jendryki, przewaga Leśnicy stopniała do dwóch bramek. W samej końcówce przyjezdni postawili szczelny blok defensywny i dowieźli cenne zwycięstwo do końca. Wygrana nad liderem pozwoliła piłkarzom Leśnicy opuścić ostatnią pozycję w tabeli.

Trampkarze Jedności musieli przełknąć gorycz porażki. Jednak przypomnieć należy, że była to dopiero trzecia przegrana w tym sezonie i dodatkowo nie miała ona już wpływu na miejsce Jedności w tabeli. Najważniejsze, że najmłodsi zawodnicy dostali szansę dłuższego zaprezentowania się na murawie. Spotkanie to pokazało, jak wiele pracy czeka jeszcze najmłodszych zawodników Jedności i ich trenera, aby w następnych latach trampkarze z Rozmierki mogli osiągać podobne sukcesy jak tegoroczny.