herb Jedność Rozmierka
Jedność Rozmierka   LZS Piotrówka

2013-09-08, 11:00

Czas spotkania: 90 min.

W niedzielne przedpołudnie juniorzy Jedności w ramach II kolejki podejmowali na własnym stadionie zespół LZS-u Piotrówka. Miejscowi dobrze rozpoczęli to spotkanie i od pierwszych minut to oni przeważali. W 13 minucie gospodarze obejmują prowadzenie po świetnym uderzeniu z linii pola karnego Dominika Goczoła. Niespełna kwadrans później było już 2:0, kiedy to Marian Ploch wykorzystał dobre dogranie z prawej strony Jacka Mnicha i nie dał szans golkiperowi Piotrówki. W 31 minucie z rzutu wolnego, z 37 metrów, uderzył Kamil Piontek, a piłka po błędzie bramkarza wylądowała w siatce. W drugiej części spotkania miejscowi mieli nieco ułatwione zadanie, bowiem pod koniec pierwszej połowy drugą żółtą kartkę otrzymał jeden z zawodników Piotrówki i goście grali w dziesiątkę. Już dwie minuty po wznowieniu gry jeden z obrońców przyjezdnych zagrał w polu karnym ręka, a „jedenastką” pewnie wykorzystał Dominik Goczoł. W 62 minucie na 5:0 podwyższył Kamil Piontek, który uderzeniem głową z bliskiej odległości wykończył dośrodkowanie z rzutu wolnego Dominika Goczoła. Osiem minut później, po dobrym podaniu Dawida Markietona, w sytuacji jeden na jeden z bramkarzem znalazł się Damian Kroker i pewnie wykorzystał okazję. Wynik spotkania ustalił Piotr Ochmann, który bramką ukoronował swój debiut w rozmiereckiej drużynie.

Zobacz zdjęcia z tego spotkania --->

Czwarta bramka dla Jedności w tym meczu:

1:0 Dominik Goczoł 13’
                                                     2:0 Marian Ploch 27’
                                                     3:0 Kamil Piontek 31’
                                                     4:0 Dominik Goczoł 47’(karny)
                                                     5:0 Kamil Piontek 62’
                                                     6:0 Damian Kroker 70’
                                                     7:0 Piotr Ochmann 77’

Drużyna Jedności wystąpiła w składzie: Tomasz Markieton – Kamil Piontek, Martin Kalisz, Jarosław Jendryka, Dariusz Lubojański(56’ Dariusz Kampa), Marian Ploch, Dominik Goczoł, Mateusz Gatner(65’ Piotr Ochmann), Jacek Mnich, Martin Długosz(46’ Dawid Markieton), Marek Hudzik(46’ Damian Kroker)

herb Jedność Rozmierka Informacje o kadrze Jedność Rozmierka

1. Tomasz Markieton