herb Jedność Rozmierka
Jedność Rozmierka   Meteor Jasienica Dolna

2013-09-15, 11:00

Czas spotkania: 90 min.

W niedzielne przedpołudnie spotkanie IV kolejki rozegrali juniorzy Jedności. Na stadion do Rozmierki zawitał Meteor Jasienica Dolna. Gospodarze rozpoczęli spotkanie bez trzech podstawowych pomocników, którzy z różnych przyczyn nie mogli zagrać w tym meczu. Spotkanie zaczęło się od kilku groźnych ataków przyjezdnych, jednak pierwsi bramkę zdobyli miejscowi. W małym zamieszaniu w polu karnym na bramkę uderzał Jacek Mnich, jego strzał odbił golkiper Meteora, ale wobec dobitki Michał Griner był już bez szans. Goście po stracie bramki ponownie przejęli inicjatywę i w zaledwie 12 minut zdobyli trzy bramki. W 28 minucie gospodarze złapali kontakt, kiedy to Damian Kroker wykorzystał dobre, dalekie podanie Jacka Mnicha. Ostatni kwadrans pierwszej części spotkania okazał się bardzo pechowy dla rozmiereckiej drużyny. W 31 minucie poważnej kontuzji kostki nabawił się Martin Długosz i został zniesiony z boiska, a w 43 minucie boisko na noszach opuścił Kamil Piontek, po tym jak doznał równie poważnej kontuzji kolana. Obydwaj piłkarze zostali kilkanaście minut później zabrani karetką do szpitala. W drugiej części spotkania przyjezdni szybko podwyższyli na 2:4, a później spokojnie kontrolowali boiskowe wydarzenia i zadali jeszcze trzy ciosy rozbitym gospodarzom.

Juniorzy Jedności doznali dotkliwej porażki na własnym stadionie. Jednak po tym spotkaniu kiepskie nastroje są w drużynie zupełnie z innego powodu. Dwie poważne kontuzje naszych piłkarzy znacznie osłabiają naszą drużynę przed kolejnymi spotkaniami i przed trenerem juniorów nie lada wyzwanie, aby odpowiednio poukładać nasz zespół, zwłaszcza blok defensywny. My natomiast życzymy zarówno Kamilowi jak i Martinowi szybkiego wyleczenia kontuzji i powrotu do pełni zdrowia.

Zobacz zdjęcia z tego spotkania --->

1:0 Michał Griner 7’
                                                   1:1 Meteor 12’
                                                   1:2 Meteor 20’