herb Jedność Rozmierka
Jedność Rozmierka   Adamietz Kadłub

2014-05-25, 17:00

Czas spotkania: 90 min.

W dzisiejszym meczu XXIV kolejki seniorzy Jedności zremisowali bezbramkowo z drużyną Kadłuba.

W minioną niedzielę kolejne spotkanie w klasie A rozegrali seniorzy Jedności. Tym razem na rozmiereckim stadionie doszło do meczu derbowego z drużyną Kadłuba. Mimo, że większość spotkania prowadzona była pod dyktando gospodarzy, którzy raz po raz zagrażali bramce przyjezdnych, zakończyło się ono bezbramkowym remisem, z którego rzecz jasna cieszyli się tylko goście. W rozmiereckim zespole po raz kolejny zawiodła skuteczność, bo okazji aby przechylić szalę na swoją korzyść było co niemiara. Gwoli ścisłości trzeba zaznaczyć, że również przyjezdni mieli kilka okazji aby wywieźć z Rozmierki komplet punktów, ale oni również nie zdołali ich wykorzystać.

Zobacz zdjęcia z tego meczu --->

Protokół meczowy:

Jedność Rozmierka: Mateusz Wojs – Rafał Rudol, Joachim Gawlik, Rafał Kandziora, Piotr Wawrzyniak(74’ Michał Kopa), Krzysztof Domerecki, Michał Hałek, Grzegorz Sapa, Tomasz Skrzypczyk, Paweł Jasiński, Łukasz Hermasz

Pozostali w rezerwie: Roman Nieświec, Bartosz Berlak

Adamietz Kadłub: Mariusz Piontek – Sebastian Feliks, Adam Breguła, Łukasz Pyka, Rafał Warzecha, Tomasz Kalla, Tomasz Chmiel(87’ Marek Porada), Marek Kaczmarczyk, Martin Witek, Marcin Polok, Tomasz Kaczmarczyk(75’ Dawid Richter)

Żółte kartki: Rafał Rudol, Łukasz Hermasz oraz Tomasz Kaczmarczyk, Sebastian Feliks, Marek Kaczmarczyk, Tomasz Chmiel, Tomasz Kalla

Sędziowali: Główny – Marcin Podmostka; Asystenci – Janusz Gruszka i Henryk Łowicki(KS OZPN)

herb Jedność Rozmierka Informacje o kadrze Jedność Rozmierka

1. Mateusz Wojs