herb Victoria Żyrowa
Jedność Rozmierka   Victoria Żyrowa

2014-04-27, 11:00

Czas spotkania: 90 min.

W dzisiejsze przedpołudnie spotkanie XVIII kolejki w pierwszej lidze rozegrali juniorzy Jedności. Na własnym stadionie gościli oni zespół Victorii Żyrowa. Po zaciętym meczu lepsi o jedną bramkę okazali się miejscowi wygrywając 3:2. Wynik spotkania otworzył w 25 minucie Jacek Mnich, wykorzystując dośrodkowanie z rzutu rożnego Mateusza Gatnera. Przyjezdni zdołali doprowadzić do wyrównania na cztery minuty przed przerwą. Po zmianie stron ponownie na prowadzenie wyszli miejscowi, po tym jak Dominik Goczoł skutecznie egzekwował rzut karny podyktowany za zagranie ręką w polu karnym zawodnika Victorii. Pięć minut później wynik ponownie był remisowy, a tym razem to przyjezdni skutecznie wykonywali „jedenastkę”. W 77 minucie szansą na objęcie prowadzenia ponownie mieli piłkarze Jedności, jednak tym razem Dominik Goczoł minimalnie pomylił się z jedenastu metrów. W 84 minucie gospodarze przeprowadzili akcję która dała im zwycięstwo, a na listę strzelców wpisał się Marian Ploch, wykorzystując dobre dogranie Mateusza Gatnera. Warto również zaznaczyć, że od 63 minuty miejscowi grali w liczebnej przewadze, bowiem jeden z zawodników Victorii został ukarany drugim żółtym kartonikiem i przedwcześnie opuścił plac gry.