herb Naprzód Ujazd-Niezdrowice
Naprzód Ujazd-Niezdrowice   Jedność Rozmierka

2015-10-24, 14:30

Czas spotkania: 90 min.

W sobotnie popołudnie seniorzy Jedności rozegrali kolejny mecz w klasie okręgowej. Tym razem na zakończenie derbowej trylogii udali się do Ujazdu na spotkanie z Naprzodem. Sytuacja w tym derbowym pojedynku zmieniała się jak w kalejdoskopie i ostatecznie to ciekawe i zacięte spotkanie zakończyło się podziałem punktów. Wynik spotkania otworzył w 22 minucie Tomasz Skrzypczyk, głową kierując do bramki futbolówkę po dograniu Krzysztofa Domereckiego, który z Sebastianem Wojdakiem krótko rozegrali rzut wolny przed polem karnym podyktowany za faul na Łukaszu Hermaszu. Miejscowi dążyli do wyrównania i dopięli swego w doliczonym czasie gry pierwszej połowy, wykorzystują niefrasobliwość rozmiereckiej defensywy. W drugiej odsłonie to gospodarze pierwsi objęli prowadzenie skutecznie rozgrywając rzut rożny. Jednak już dwie minuty później przyjezdni doprowadzili do wyrównania, po wykorzystaniu rzutu karnego podyktowanego z zagranie ręką obrońcy Naprzodu. Pięć minut później prowadzenie Jedności dał Łukasz Hermasz, wykorzystując dogranie Dennisa Gordzielika. Kilka minut później miejscowi doprowadzili do wyrównania, skutecznie egzekwując rzut karny po ręce obrońcy Jedności. Mimo, że obydwa zespoły miały okazje do przechylenia szali na swoją korzyść wynik spotkania nie uległ już zmianie.

Zobacz zdjęcia z tego spotkania --->

Protokół meczowy:

0:1 Tomasz Skrzypczyk 22’
                                     1:1 Marcin Malcherek 45’+2
                                     2:1 Adrian Sładek 62’
                                     2:2 Wojciech Wachtl 64’(karny)
                                     2:3 Łukasz Hermasz 69’

3:3 Jacek Kęsik 76’(karny)

Naprzód Ujazd-Niezdrowice: Kamil Lisok – Grzegorz Dzedzej, Krzysztof Szady, Mateusz Malcherek, Piotr Zieliński, Sebastian Mróz, Tomasz Knopik, Marcin Malcherek, Jacek Kęsik, Marcin Klyta(71’ Michał Kasperski), Adrian Sładek

Trener: Waldemar Kowol

Jedność Rozmierka: Mateusz Wojs – Rafał Rudol, Wojciech Wachtl, Sebastian Jagła, Rafał Kandziora, Krzysztof Domerecki, Mateusz Gatner, Tomasz Skrzypczyk(70’ Michał Hałek), Sebastian Wojdak(90’+2 Paweł Jasiński), Łukasz Hermasz, Dennis Gordzielik

Pozostali w rezerwie: Tomasz Michałków, Bartłomiej Wojdak, Mateusz Chluba, Martin Długosz