herb Odra K-Koźle
Jedność Rozmierka   Odra K-Koźle

2015-09-27, 11:00

Czas spotkania: 90 min.

W minioną niedzielę juniorzy Jedności podejmowali na własnym stadionie zespół Odry K-Koźle, który tak jak nasza drużyna jest beniaminkiem Opolskiej Ligi Juniorów. Spotkanie rozpoczęło się po myśli naszych juniorów, którzy szybko objęli prowadzenie po golu Thomasa Wolanego. Jeszcze w pierwszej połowie goście zdołali wyrównać i wynik 1:1 utrzymał się do przerwy. Po nieporozumieniu bloku defensywnego z bramkarzem Jedności przyjezdni wyszli na prowadzenie w 56 minucie. Odpowiedź gospodarzy była dosyć szybka, bowiem cztery minuty później Marek Miśkowicz doprowadził do wyrównania. Jednak później dwa błędy kosztowały nasz zespół utratę dwóch bramek i nadzieje na pierwszy boiskowy komplet punktów zostały rozwiane.

2:4 Michał Chałupa 68’

Jedność Rozmierka: Piotr Ochmann – Marcel Ploch, Denis Błyszcz(60’ Jakub Lejżak), Adam Kała, Dariusz Kampa(75’ Marek Polok), Martin Długosz, Łukasz Niepala, Adam Ploch, Dawid Mnich(69’ Gabriel Kopa), Marek Miśkowicz(85’ Jacek Ryczel), Thomas Wolany

Trener: Joachim Gawlik

Odra K-Koźle: Mateusz Kubicki – Patryk Pośpiech(60’ Adam Księżyk), Andrzej Stobrawe, Szymon Chodura, Paweł Karwat, Kamil Kaczmarczyk, Michał Chałupa, Tomasz Sikora, Kamil Strychacz, Volodymyr Halamay, Patryk Gmurczyk(85’ Tomasz Parzonka)

Trener: Ryszard Kasperski

Żółte kartki: Patryk Gmurczyk

Sędziowali: Główny – Michał Lipok; Asystenci – Michał Bruzda I Michał Wolnik(KS OZPN)