herb Sudety Burgrabice
Sudety Burgrabice   Jedność Rozmierka

2016-04-09, 16:00

Czas spotkania: 90 min.

W sobotnie popołudnie seniorzy Jedności wybrali się w najdalszy w tym sezonie wyjazd do Burgrabic. Do spotkania z miejscowymi Sudetami zespół Jedności przystąpił z bardzo krótką, bo zaledwie jednoosobową, ławką rezerwowych. Mecz, który nie był porywającym widowiskiem, lepiej rozegrali gospodarze i to oni zgarnęli komplet punktów. Można by szukać różnych wytłumaczeń porażki, jak np. fatalny stan boiska, czy jakość piłek zdecydowanie odbiegająca od norm przyjętych na tym poziomie rozgrywek. Tylko po co dorabiać teorie skoro wytłumaczenie jest bardzo proste, to gospodarze byli w tym meczu po prostu lepsi i zasłużenie wygrali. Nam pozostaje wyciągnąć wnioski z tej porażki i o potrzebne punkty walczyć w kolejnych spotkaniach.

Protokół meczowy:

1:0 Krystian Matyjas 19’
                                             2:0 Dawid Śliż 30’
                                             3:0 Łukasz Wąsik 56’

Sudety Burgrabice: Mateusz Broniewski – Sławomir Słowik, Sławomir Udziela, Mateusz Pietrzak, Rafał Semla, Łukasz Wąsik(75’ Tomasz Sewruk), Krystian Matyjas, Damian Łaciak, Dawid Śliż(78’ Fabian Szewczyk), Łukasz Hankus(78’ Paweł Wydra), Paweł Kardela

Trener: Jan Pietrzak

Jedność Rozmierka: Mateusz Wojs – Rafał Rudol, Sebastian Jagła, Wojciech Wachtl, Bartosz Berlak, Michał Hałek(69’ Bartłomiej Wojdak), Mateusz Gatner, Krzysztof Domerecki, Jacek Mnich, Grzegorz Sapa, Damian Kroker

Trener: Grzegorz Sapa

Żółte kartki: Tomasz Sewruk, Mateusz Pietrzak oraz Krzysztof Domerecki, Mateusz Gatner

Sędziowali: Główny – Radosław Narewski; Asystenci – Marcin Janik i Michał Bieniusa(KS OZPN)

herb Jedność Rozmierka Informacje o kadrze Jedność Rozmierka

1. Mateusz Wojs