herb KS Bodzanów-Nowy Świętów
Jedność Rozmierka   KS Bodzanów-Nowy Świętów

2017-03-18, 15:00

Czas spotkania: 90 min.

W sobotnie popołudnie rundę rewanżową zainaugurowali seniorzy Jedności. W ramach XVI kolejki podejmowali przed własną publicznością zespół KS-u Bodzanów-Nowy Świętów. Przed meczem minutą ciszy uczczono pamięć zmarłego śp. Rudolfa Ochmanna, długoletniego sędziego i obserwatora. W sobotnie popołudnie pogoda nie ułatwiała zadania piłkarzom obydwu zespołów, porywisty wiatr i częste opady deszczu przeszkadzały jednym i drugim. W tych zmiennych warunkach lepiej poradzili sobie przyjezdni, którzy prowadzenie objęli już w pierwszej połowie. Kilkanaście minut po przerwie goście podwyższyli prowadzenie. Nadzieje piłkarzy i kibiców Jedności odżyły w 67 minucie kiedy to Łukasz Hermasz zdobył bramkę kontaktową. Niestety kilka minut później nasi zawodnicy nie ustrzegli się kolejnego błędu i piłkarze Bodzanowa ponownie odskoczyli na dwie bramki. Gospodarze mieli jeszcze kilka okazji aby zdobyć gola kontaktowego, jednak bramki już nie zdobyli. Uczynili to niestety jeszcze raz przyjezdni, którzy w doliczonym czasie gry ustalili wynik spotkania na 1:4.

Podsumowując gra naszych piłkarze była lepsza niż wynik końcowy, niestety nie ustrzegliśmy się indywidualnych błędów i to zadecydowało o końcowym niekorzystnym wyniku. Naszym piłkarzom dziękujemy za zaangażowanie i serducho zostawione na murawie i wierzymy, że w kolejnych meczach również z wyniku będziemy mogli być zadowoleni.

Protokół meczowy:

0:1 Kamil Perewizny 36’
                                          0:2 Gracjan Suduł 57’
                                          1:2 Łukasz Hermasz 67’
                                          1:3 Kamil Perewizny 74’
                                          1:4 Adrian Lutecki 90’+1

Jedność Rozmierka: Tomasz Michałków – Rafał Rudol, Bartłomiej Wojdak, Sebastian Jagła, Rafał Kandziora, Krzysztof Domerecki, Rafał Myczewski, Michał Hałek(86’ Martin Witek), Jakub Lejżak(70’ Mateusz Gatner), Mateusz Matysek(55’ Martin Długosz), Łukasz Hermasz

Pozostał w rezerwie: Damian Dudek

Trener: Robert Sykulski

KS Bodzanów-Nowy Świętów: Mateusz Kroczyński – Gracjan Suduł, Łukasz Trepeta, Konrad Danieluk(65’ Mateusz Gąsiorek), Michał Śnieżek, Sebastian Dzbanuszek, Tomasz Madejczyk(46’ Adrian Lutecki), Karol Perewizny(60’ Norbert Świetlikowski), Arkadiusz Grabowski, Szymon Pięch(80’ Gracjan Korytkowski), Kamil Perewizny

Trener: Piotr Bednarczyk

Żółte kartki: Jakub Lejżak, Rafał Rudol, Bartłomiej Wojdak, Łukasz Hermasz oraz Sebastian Dzbanuszek, Szymon Pięch, Norbert Świetlikowski, Kamil Perewizny

Czerwona kartka: Bartłomiej Wojdak 83’(za drugą żółtą)

Sędziowali: Główny – Adrian Czpak; Asystenci – Tomasz Okaj i Jarosław Ułamek(KS OZPN)