herb Jedność Rozmierka
Jedność Rozmierka   Orzeł Źlinice

2017-04-01, 16:00

Czas spotkania: 90 min.

W sobotnie popołudnie seniorzy Jedności w ramach XVIII kolejki klasy okręgowej podejmowali przed własną publicznością zespół Orła Źlinice. Nasz zespół rozegrał dobre spotkanie, jednak również tym razem to rywale wyjechali z Rozmierki z kompletem punktów. Przed meczem zarząd klubu oraz zawodnicy podziękowali byłemu trenerowi drużyny Grzegorzowi Sapie za 3,5 roku pracy z zespołem seniorów Jedności. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem bezbramkowym, choć obydwie drużyny miały swoje okazje do otwarcia wyniku. Po nieco ponad godzinie gry wynik spotkania otworzyli przyjezdni. Kilka minut później goście podwyższyli prowadzenie i wydawało się, że to koniec emocji w tym meczu. Jednak piłkarze Jedności zagrali ambitnie do końca, a ich starania zostały zwieńczone bramką kontaktową Martina Witka w doliczonym czasie gry. Niestety na wyrównanie stanu meczu zabrakło już czasu i ze zwycięstwa mogli się cieszyć przyjezdni.

Naszym piłkarzom należą się podziękowania za ambitną grę od początku do końca spotkania, bowiem mimo kłopotów kadrowych(kontuzje i kartki) wysoko zawiesili poprzeczkę jednemu z pretendentów do awansu.

Protokół meczowy:

0:1 Tomasz Szpon 64’
                                                  0:2 Marcin Dworak 72’
                                                  1:2 Martin Witek 90’+2

Jedność Rozmierka: Mateusz Wojs – Mateusz Gatner, Rafał Rudol, Denis Błyszcz, Rafał Kandziora, Krzysztof Domerecki, Tomasz Skrzypczyk(65’ Martin Długosz), Michał Hałek, Martin Witek, Jakub Lejżak(76’ Mateusz Matysek), Patryk Kokot

Trener: Robert Sykulski

Orzeł Źlinice: Dominik Wrzos – Marcin Gackowski, Tomasz Copik, Przemysław Kuś, Dariusz Plitzko, Paweł Grabowski(55’ Tomasz Szpon), Marcin Dworak(81’ Adam Gajda), Jakub Malinowski, Dmytro Kryvoruchyshak, Tomasz Koc(65’ Andrii Maletskyi), Mateusz Błazy(76’ Patryk Plitzko)

Trener: Tomasz Copik

Żółte kartki: Rafał Kandziora oraz Przemysław Kuś

Sędziowali: Główny – Łukasz Jacyniuk; Asystenci – Daniel Szpila i Sebastian Stemplewski(KS OZPN)

herb Jedność Rozmierka Informacje o kadrze Jedność Rozmierka

1. Mateusz Wojs