herb Jedność Rozmierka
Jedność Rozmierka   Piomar Tarnów-Przywory

2017-04-15, 13:00

Czas spotkania: 90 min.

W Wielką Sobotę seniorzy Jedności rozegrali spotkanie XX kolejki klasy okręgowej w którym przed własną publicznością podejmowali zespół Piomaru Tarnów-Przywory. Spotkanie prowadzone pod dyktando przyjezdnych, którzy lepiej radzili sobie w środku pola i raz po raz nękali rozmierecką defensywę. Jednak miejscowi bronili się mądrze i z dużą dozą szczęścia, sporadycznie zagrażając bramce Piomaru. Ostatecznie gospodarzom udało się dowieźć bezbramkowy rezultat do końcowego gwizdka arbitra, mimo, że kończyli spotkanie w dziewięciu, po dwóch czerwonych kartkach.

Naszym piłkarzom dziękujemy za walkę i zaangażowanie. Skromny punkcik dopisany do konta trzeba jak najbardziej szanować biorąc pod uwagę przebieg meczu. Pozytywem jest, że kolejny mecz zagraliśmy na zero z tyłu i oby tak dalej.

Protokół meczowy:

Jedność Rozmierka: Mateusz Wojs – Michał Hałek, Mateusz Gatner, Denis Błyszcz, Rafał Kandziora, Krzysztof Domerecki, Tomasz Skrzypczyk, Rafał Myczewski(71’ Jakub Lejżak), Patryk Kokot(84’ Damian Dudek), Martin Długosz(63’ Mateusz Matysek), Łukasz Hermasz

Pozostał w rezerwie: Tomasz Michałków

Trener: Robert Sykulski

Piomar Tarnów-Przywory: Piotr Woźniak – Daniel Hartman(49’ Piotr Reinert), Mateusz Sobirey, Dawid Kowalczyk, Kamil Nieświec, Piotr Popiołek, Daniel Stupak, Gracjan Habdas(75’ Daniel Krupop), Oliwer Matuszek, Łukasz Małek, Wojciech Jaworski(60’ Patryk Palzer)

Trener: Tomasz Matysek

Żółte kartki: Denis Błyszcz, Patryk Kokot, Łukasz Hermasz oraz Daniel Hartman, Paweł Fesser

Czerwone kartki: Łukasz Hermasz 89’(za drugą żółtą); Denis Błyszcz 90’+4(za drugą żółtą)

Sędziowali: Główny – Szymon Mendla; Asystenci – Grzegorz Marzec i Dariusz Glik(KS OZPN)

herb Jedność Rozmierka Informacje o kadrze Jedność Rozmierka

1. Mateusz Wojs