1:0 Łukasz Hermasz 55’(k); 1:1 Dawid Czapliński 60’; 1:2 Kamil Molendowski 65’;
1:3 Kamil Molendowski 68’; 2:3 Paweł Jasiński 88’; 3:3 Rafał Szczeblewski 90’

Jedność Rozmierka: Krzysztof Kuźniak – Wojciech Wachtl, Robert Porada, Mariusz Klubikowski(68’ Mariusz Życzyński), Rafał Rudol(46’ Rafał Kandziora), Michał Hałek, Sebastian Wojdak, Jacek Kusidło(67’ Rafał Szczeblewski), Michał Kopa, Łukasz Hermasz, Paweł Jasiński

Małapanew Ozimek: Bartosz Momot – Andrzej Solski, Krystian Czech, Michał Grajoszek, Daniel Katzy, Błażej Gajos(58’ Kamil Molendowski), Mateusz Marzec(75’ Paweł Pukajło), Dawid Czapliński, Patryk Paszko(72’ Marcin Marzec), Sławomir Znapik, Michał Zawadzki(86’ Wiktor Włodarczyk)

Czerwona kartka: Bartosz Momot; Żółte kartki: Sebastian Wojdak, Jacek Kusidło oraz Błażej Gajos, Andrzej Solski, Michał Grajoszek

Sędziowali: Główny – Damian Pyszka; Asystenci – Grzegorz Marzec i Michał Wolnik

W niedzielne popołudnie na stadion do Rozmierki zawitała ekipa Małejpanwi Ozimek. Goście przed tym meczem zajmowali ostatnie miejsce w tabeli z zerowym dorobkiem punktowym. Jednak na murawie różnice punktowe nie były widoczne i goście wysoko postawili poprzeczkę piłkarzom Jedności którzy rzutem na taśmę uratowali jeden punkt chociaż w doliczonym czasie gry mogli przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść.

Spotkanie rozpoczęło od zaciętej walki w środku pola a pierwszą dogodną sytuację mieli gospodarze. W 4 minucie z rzutu wolnego w odległości 23 metrów od bramki uderzał Sebastian Wojdak lecz bramkarz nie dał się zaskoczyć. Dwie minuty później szybką kontrę wyprowadzili goście lecz w sytuacji sam na sam, mimo precyzyjnego uderzenia napastnika,  Krzysztof Kuźniak zdołał sparować piłkę na rzut rożny. W 14 minucie w dogodnej sytuacji mógł znaleźć się Łukasz Hermasz lecz nie zdołał opanować piłki. Chwilę później po mocnym strzale z 18 metrów poprzeczka wyręczyła bramkarza Jedności. W 20 minucie z pierwszej piłki w odległości 30 metrów od bramki uderzył Jacek Kusidło lecz dobrze ustawiony bramkarz Ozimka nie miał problemów z obroną. Po tej sytuacji nastąpił kwadrans znacznej przewagi gości którzy stworzyli w tym czasie kilka klarownych sytuacji. W 22 minucie napastnik Małejpanwi uderzył minimalnie niecelnie z narożnika pola karnego. W 26 minucie po wrzutce z lewej strony nie popisał się pomocnik gości który z 11 metrów strzelił obok słupka. Dwie minuty później kolejny strzał z pola karnego przeszedł na bramką. W 30 minucie na czystą pozycję wyszedł napastnik gości lecz dobry powrót Roberta Porady i obrona Krzysztofa Kuźniaka zażegnały niebezpieczeństwo. W 34 minucie po indywidualnej akcji strzał z 16 metrów oddał Rafał Rudol lecz piłka minimalnie minęła prawy słupek. W 38 minucie Sebastian Wojdak technicznym strzałem z rzutu wolnego zza pola karnego próbował zaskoczyć bramkarza gości lecz ten był na posterunku. Pod koniec pierwszej części gry dwie dogodne sytuacje mieli jeszcze goście lecz piłka po ich uderzeniach szybowała wysoko nad bramką.

Na początku drugiej części gry mocny strzał z 30 metrów oddali goście lecz Krzysztof Kuźniak zdołał przenieść piłkę nad poprzeczką. W 50 minucie Michał Kopa dośrodkował w pole karne a tam z pierwszej piłki uderzał Sebastian Wojdak lecz piłka nie znalazła drogi do bramki. Chwilę później Jacek Kusidło zagrał z pierwszej piłki na lewą stronę do Łukasza Hermasza ten dośrodkował w pole karne do Pawła Jasińskiego lecz jego strzał również nie przyniósł oczekiwanego rezultatu. W 55 minucie w sytuacji sam na sam bramkarz gości faulował w polu karnym Pawła Jasińskiego, a jedenastkę na gola zamienił Łukasz Hermasz. Trzy minuty później Paweł Jasiński mógł podwyższyć prowadzenie lecz jego strzał z prawej strony pola karnego przeszedł minimalnie obok słupka. Co nie udało się gospodarzom dwie minuty później zrobili goście. Pozostawiony bez opieki pomocnik Ozimka dostał piłkę na 16 metr i płaskim strzałem w lewy róg doprowadził do wyrównania. Trzy minuty później tylko dobra interwencja bramkarza Jedności, który obronił strzał z 5 metrów, uratowała zespół przed utratą bramki. Niestety w 65 minucie Krzysztof Kuźniak był już bez szans a goście kopiując akcję z 60 minuty wyszli na prowadzenie. Trzy minuty później było już 1:3, po dośrodkowaniu z lewej strony pozostawiony bez opieki na piątym metrze napastnik Małejpanwi nie miał problemów z umieszczeniem piłki w siatce. Przez kolejne dwadzieścia minut, mimo starań, żadnej ze stron nie udało się zmienić rezultatu. Najbliższy tego był w 86 minucie, wprowadzony przed momentem, napastnik gości lecz wychodząc na czystą sytuację potknął się o piłkę. Po raz kolejny sprawdziło się przysłowie, że niewykorzystane sytuacje się mszczą. W 88 minucie Rafał Szczeblewski podaniem ze środka pola uruchomił na prawej stronie Pawła Jasińskiego a ten strzałem w lewy róg bramki zmniejszył rozmiary porażki. Dwie minuty później rzut wolny z narożnika boiska wykonał Sebastian Wojdak, dośrodkował w pole karne a tam z najbliższej odległości, uderzeniem głową, piłkę do siatki skierował Rafał Szczeblewski. Jednak to nie koniec emocji jakich doświadczyli kibice zgromadzeni na stadionie w Rozmierce. Już w doliczonym czasie gry w zamieszaniu w polu karnym Łukasz Hermasz nie zdołał oddać celnego strzału który mógł przesądzić o końcowym sukcesie. Tak więc spotkanie zakończyło się podziałem punktów a znaczny wpływ na końcowy rezultat mieli, w obydwu zespołach, zawodnicy wprowadzeni na zmiany.

Piłkarze Jedności potrafili wykorzystać atut własnego boiska. Mimo że to goście byli w tym meczu stroną przeważającą nasi zawodnicy zdołali wywalczyć cenny punkt. Po raz kolejny pokazali, że dla nich mecz trwa 90 minut i należy walczyć do samego końca. Spotkanie to było również przykładem, że nie jest istotna pozycja w tabeli ale z każdym rywalem trzeba będzie stoczyć zaciętą walkę o ligowe punkty.