herb Jedność Rozmierka
Jedność Rozmierka   LZS Stradunia

2017-05-17, 18:00

Czas spotkania: 90 min.

W minioną środę juniorzy Jedności rozegrali spotkanie XVIII kolejki, w którym na własnym stadionie zmierzyli się z drużyną LZS-u Stradunia. Goście całe spotkanie rozgrywali w dziewięcioosobowym składzie ze względu na ograniczoną możliwość gry zawodników z najmłodszego rocznika, których w kadrze meczowej mieli sześciu. Juniorzy Jedności spotkanie rozpoczęli dosyć nerwowo i już od czwartej minuty grali w dziesięciu, po czerwonej kartce dla Dawida Mnicha. Pierwsza połowa meczu prowadzona pod dyktando miejscowych, którzy jednak nie potrafili udokumentować swojej przewagi. Przyjezdni ograniczali się do nielicznych kontrataków, które mimo wszystko były dosyć groźne. Do przerwy wynik bezbramkowy. Po zmianie stron sygnał do śmielszych ataków dał Michał Mandok, który w 51 minucie otworzył wynik spotkania, po dograniu Jakuba Lejżaka. Nieco ponad kwadrans później Michał Mandok ponownie wpisał się na listę strzelców, tym razem po podaniu Marka Miśkowicza. W 86 minucie prowadzenie Jedności podwyższył Rafał Sawrycki, który chwilę przed tym pojawił się na placu gry, tym razem asystentem był Arkadiusz Kała. Wynik meczu, w doliczonym czasie gry, ustalił na 4:0 Marek Miśkowicz, któremu asystował Jacek Ryczel.

Zobacz klika zdjęć z tego spotkania --->

1:0 Michał Mandok 51’
                              2:0 Michał Mandok 67’
                              3:0 Rafał Sawrycki 86’