herb Jedność Rozmierka
Jedność Rozmierka   KS II Żywocice-Krapkowice

2018-04-15, 13:00

Czas spotkania: 90 min.

W niedzielę wczesnym popołudniem na stadionie przy Szkolnej seniorzy Jedności podejmowali zespół KS-u II Żywocice-Krapkowice. Z różnych powodów kadra rozmiereckiego zespołu była tego dnia dosyć wąska, jednak nie przeszkodziło to naszej drużynie w sięgnięciu po komplet punktów. Pierwsza połowa tego meczu była dosyć niemrawa w wykonaniu piłkarzy Jedności i więcej z gry mieli przyjezdni. Oni też po 45 minutach prowadzili, po wykorzystaniu rzutu karnego w 29 minucie. Naszym piłkarzom nie wszystko wychodziło tak jakby chcieli, a akcjom zaczepnym brakowało odpowiedniego tempa i elementu zaskoczenia. Sytuacja zmieniła się po przerwie i gra naszych piłkarzy z minuty na minutę zaczęła się zazębiać. W końcu nastąpiło piorunujące pięć minut, które zmieniło nastroje na murawie i trybunach o 180 stopni. W 64 minucie Damian Kroker wykorzystał dogranie Patryka Kokota i doprowadził do wyrównania. Trzy minuty później z rzutu rożnego dośrodkował Patryk Kokot, a w polu karnym rywala najprzytomniej zachował się Martin Kalisz i dał prowadzenie miejscowym. „Dzieło zniszczenia” przyjezdnych dokończył w 69 minucie Patryk Kokot ładnym uderzeniem z dystansu, po zgraniu piłki głową przez Łukasza Hermasza. Przez ostatnie dwadzieścia minut piłkarze Jedności w pełni kontrolowali wydarzenia na murawie i dowieźli korzystny wynik do ostatniego gwizdka arbitra.

Seniorzy zdobyli kolejne ważne punkty, które pozwoliły im oddalić się nieco od strefy spadkowej. Naszym piłkarzom gratulujemy wygranej i dziękujemy za niesamowitą walkę w tym spotkaniu i zdrowie zostawione na boisku, a kibicom dziękujemy za przybycie i wsparcie.

0:1 KS II Żywocice-Krapkowice 29’(karny)
1:1 Damian Kroker 64’ <- (Patryk Kokot)
2:1 Martin Kalisz 67’ <- (Patryk Kokot)
3:1 Patryk Kokot 69’ <- (Łukasz Hermasz)