herb MLUKS Tułowice
Jedność Rozmierka   MLUKS Tułowice

2018-05-19, 17:00

Czas spotkania: 70 min.

W sobotnie popołudnie na stadionie przy ulicy Szkolnej trampkarze Jedności w ramach 16 kolejki podejmowali ekipę wicelidera z Tułowic. Niestety było to kolejne spotkanie w którym nasi młodzi piłkarze ponieśli wysoką porażkę. Na cztery bramki gości w pierwszej połowie rozmiereccy piłkarze odpowiedzieli jedynie trafieniem Jakuba Kałki, który dobił obroniony przez bramkarza rzut karny. W drugiej odsłonie ponownie hurtowa strata kilku bramek w krótkim czasie, rozwiała nadzieje miejscowych na ugranie czegokolwiek w tym spotkaniu. W końcówce drugie trafienie na swoim koncie zanotował Jakub Kałka po indywidualnej akcji. Ostatnie słowo należało do przyjezdnych którzy na minutę przed końcem ustalili wynik na 2:9.

0:1 Tułowice 5’
0:2 Tułowice 11’
0:3 Tułowice 16’
1:3 Jakub Kałka 19’
1:4 Tułowice 32’
1:5 Tułowice 43’
1:6 Tułowice 51’
1:7 Tułowice 56’