herb Jedność Rozmierka
Jedność Rozmierka   Błękitni Rozmierz

2018-08-12, 15:00

Czas spotkania: 90 min.

W niedzielne popołudnie seniorzy Jedności rozegrali kolejny mecz kontrolny. Tym razem ich sparingpartnerem był zespół Błękitnych Rozmierz. Spotkanie ostatecznie zakończyło się wygraną Jedności, jednak jak to w sparingach bywa nie wynik był najważniejszy, a możliwość sprawdzenia różnych boiskowych ustawień i wariantów.

W świąteczną środę ostatnie spotkanie kontrolne w którym nasz zespół zmierzy się w Kadłubcu z miejscowym LZS-em. Natomiast w sobotę pierwszy mecz ligowy sezonu 2018/2019 w którym zespół Jedności podejmie przed własną publicznością drużynę Górnika Januszkowice.

1:0 Tomasz Skrzypczyk 4’
2:0 Łukasz Hermasz 17’
3:0 Martin Witek 27’
4:0 Piotr Jokiel 33’(karny)
5:0 Thomas Wolany 44’
6:0 Łukasz Hermasz 60’
7:0 Błękitni 62’(samobójcza)
8:0 Tomasz Skrzypczyk 73’
9:0 Mateusz Błyszcz 81’

Drużyna Jedności wystąpiła w składzie: Michał Ochmann, Rafał Rudnik – Martin Kalisz, Rafał Warzecha, Rafał Rudol, Denis Błyszcz, Rafał Kandziora, Martin Witek, Piotr Jokiel, Damian Kroker, Tomasz Skrzypczyk, Michał Hałek, Łukasz Hermasz, Jacek Mnich, Thomas Wolany, Dawid Mnich, Mateusz Błyszcz, Patryk Kokot

Jeszcze raz chcieliśmy serdecznie podziękować trenerowi oraz całej drużynie Błękitnych za to, że zgodzili się w trybie awaryjnym rozegrać z nami spotkanie kontrolne, po tym jak w ostatniej chwili wycofał się nasz umówiony sparingpartner Tęcza Szymiszów. Dziękujemy Panowie i życzymy powodzenia w lidze.