herb LZS Kadłubiec
LZS Kadłubiec   Jedność Rozmierka

2018-08-15, 18:00

Czas spotkania: 90 min.

W świąteczną środę seniorzy Jedności rozegrali ostatnie spotkanie kontrolne przed rozpoczynającą się w najbliższą sobotę rundą jesienną sezonu 2018/2019. Ich sparingpartnerem był występujący w klasie B zespół Kadłubca. Piłkarze Jedności bez większych problemów rozstrzygnęli spotkanie na swoją korzyść, choć jak wiadomo nie wynik w sparingu jest najważniejszy. Generalna próba przed ligą wypadła pozytywnie i z nadzieją czekamy na sobotnie spotkanie pierwszej kolejki w klasie A.

0:1 Tomasz Skrzypczyk 2’
0:2 Łukasz Hermasz 6’
0:3 Tomasz Skrzypczyk 12’
0:4 Patryk Kokot 23’
0:5 Łukasz Hermasz 66’
0:6 Michał Hałek 72’
0:7 Patryk Kokot 86’

Drużyna Jedności wystąpiła w składzie: Rafał Rudnik – Martin Kalisz, Michał Hałek, Dawid Skowronek, Rafał Kandziora, Piotr Jokiel, Patryk Kokot, Dawid Mnich, Tomasz Skrzypczyk, Artur Ciecior, Łukasz Hermasz oraz Rafał Rudol, Mateusz Błyszcz

Drużynie z Kadłubca dziękujemy za rozegrany sparing i życzymy powodzenia w lidze.