herb Korona Krępna
Jedność Rozmierka   Korona Krępna

2018-09-29, 15:00

Czas spotkania: 90 min.

W sobotnie popołudnie seniorzy Jedności w ramach siódmej kolejki podejmowali na własnym stadionie lidera tabeli, zespół Korony Krępna. Niestety różne przyczyny spowodowały sporo nieobecności i nasi piłkarze spotkanie rozpoczęli w dziesięcioosobowym składzie. Jakby kłopotów było mało w 66 minucie kontuzji doznał Dawid Janoszka i nasz zespół musiał kontynuować zawody w dziewięcioosobowym zestawieniu. Nasi piłkarze mimo gry w osłabieniu pokazali charakter i dzielnie stawiali czoła liderowi. Niestety w pierwszej połowie nie ustrzegliśmy się dwóch błędów przy stałych fragmentach gry i na przerwę schodziliśmy z bagażem dwóch bramek. Po godzinie gry wynik na stadionie w Rozmierce brzmiał 0:4, jednak chwilę później bramkarza gości pokonał Damian Kroker. Kiedy w 84 minucie przyjezdni zdobyli piątą bramkę wydawało się, że to koniec emocji w tym spotkaniu. Jednak ci z kibiców którzy wytrwali do końca nie zawiedli się, bowiem zryw piłkarzy Jedności w końcówce był naprawdę godny podziwu. W 88 minucie ponownie do bramki rywali futbolówkę skierował Damian Kroker, a chwilę później bramkarza gości pokonał Piotr Jokiel. Piłkarze Jedności na euforii nie zwalniali tempa i w trzeciej minucie doliczonego czasu gry Jacek Mnich zdobył bramkę kontaktową. W szeregach gości widać było niepokój oraz nerwowe i błagalne spoglądanie w stronę arbitra, aby już zakończył zawody. Piłkarze Jedności jeszcze próbowali coś zmienić, jednak zabrakło czasu i punkty pojechały do Krępnej. Naszym piłkarzom dziękujemy za walkę i zaangażowanie oraz determinację w grze do ostatniego gwizdka. Naprawdę cała dziesiątka pokazała charakter i tylko szkoda, że tego dnia nie było nam dane powalczyć z liderem w komplecie.

0:1 Korona 29’
0:2 Korona 41’
0:3 Korona 58’
0:4 Korona 60’
1:4 Damian Kroker 61’ <- (Jacek Mnich)
1:5 Korona 84’
2:5 Damian Kroker 88’ <- (Martin Kalisz)
3:5 Piotr Jokiel 89’ <- (Damian Kroker)
4:5 Jacek Mnich 90’+3 <- (Martin Kalisz)

Drużyna Jedności wystąpiła w składzie: Rafał Rudnik – Martin Kalisz, Rafał Warzecha, Rafał Rudol, Jacek Mnich, Martin Długosz, Damian Kroker, Piotr Jokiel, Dawid Mnich, Dawid Janoszka