herb Jedność Rozmierka
Jedność Rozmierka   Czarni Otmuchów

2018-09-22, 11:00

Czas spotkania: 70 min.

W sobotnie przedpołudnie trampkarze Jedności w ramach czwartej kolejki w pierwszej lidze podejmowali na własnym stadionie zespół Czarnych Otmuchów. Rozmiereccy piłkarze dwa razy obejmowali prowadzenie, jednak później musieli gonić wynik, co im się udało i ostatecznie spotkanie zakończyło się podziałem punktów. Naszym młodym piłkarzom dziękujemy za ambitną walkę w tym spotkaniu.
Za tydzień czeka naszych trampkarzy wyjazd do Głubczyc na mecz z Polonią. Już teraz zapraszamy wszystkich chętnych rodziców, dziadków naszych piłkarzy na wspólny wyjazd autokarem, aby dopingiem wesprzeć naszych piłkarzy w Głubczycach.

1:0 Jakub Ostrowski 6’ <- (Jakub Kałka)
1:1 Czarni 19’
2:1 Jakub Kałka 22’ <- (Jakub Ostrowski)
2:2 Czarni 30’