herb Odra I Opole(wycofana-gr. mistrzowska)
(0:1)
herb Jedność Rozmierka
Odra I Opole(wycofana-gr. mistrzowska)   Jedność Rozmierka

2018-09-06, 18:00

Czas spotkania: 60 min.

W czwartkowe popołudnie młodzicy Jedności wybrali się do opolskiego Centrum Sportu, gdzie w ramach drugiej kolejki zmierzyli się z Odrą I Opole. Niestety trener tego dnia nie mógł skorzystać z wszystkich zawodników i braki te były odczuwalne. Mimo, że nasi młodzi adepci piłkarstwa ambitnie walczyli i do przerwy prowadzili w tym spotkaniu, nie zdołali utrzymać korzystnego rezultatu do końca spotkania. Wszystkim zawodnikom należą się podziękowania za walkę w tym spotkaniu, jednak nie sposób nie wyróżnić naszego bramkarza Pawła Kapicy, który dwoił się i troił między słupkami i spora jego zasługa, że nasza przegrana nie była wyższa.

0:1 Adam Puzik 24’ <- (Dastin Jagusz)
1:1 Odra 34’
2:1 Odra 42’
3:1 Odra 51’