(2:3)
Małapanew Ozimek   Jedność Rozmierka

2018-10-15, 16:00

Czas spotkania: 60 min.

W poniedziałkowe popołudnie młodzicy Jedności wybrali się do Ozimka na mecz dziewiątej kolejki z miejscową Małapanwią. Początek spotkania zwiastował, że będzie to kolejne łatwe zwycięstwo podopiecznych trenera Grzegorza Janoszki. Rozmiereccy młodzicy szybko objęli prowadzenie i w pełni kontrolowali boiskowe wydarzenia, nie pozwalając gospodarzom poważniej zagrozić swojej bramce. Kiedy po 21 minutach przyjezdni prowadzili już 3:0, nikt nie spodziewał się, że końcowe minuty pierwszej odsłony będą naprawdę nerwowe. Gospodarze w trzy minuty zdobyli dwie bramki, po ewidentnych błędach w defensywie Jedności i w poczynania przyjezdnych wdarł się chaos, jednak zdołali dotrwać do przerwy bez straty kolejnego gola. Uwagi trenera Jedności w przerwie przyniosły oczekiwany efekt, bowiem na drugą połowę rozmierecki zespół wyszedł z dużą werwą. Dwie minuty po zmianie stron napór Jedności zmusił do błędu obrońcę Ozimka, którzy skierował piłkę do własnej bramki, a chwilę później nasz zespół zdobył piątego gola. Do końca spotkania młodzicy Jedności kontrolowali już sytuację na murawie i nie zmieniła tego nawet trzecia bramka dla gospodarzy. Nasi młodzi adepci zdobywają kolejny komplet punktów i choć tym razem łatwo nie było ważne, że nasi zawodnicy potrafili wyjść zwycięsko z opresji. Naszym młodym piłkarzom gratulujemy kolejnej wygranej i dziękujemy za walkę i zaangażowanie.

0:1 Jan Sowa 4’ <- (Maciej Pydych)
0:2 Marcel Pierończyk 7’ <- (Jan Sowa)
0:3 Marcel Pierończyk 21’

1:3 Małapanew 22’
2:3 Małapanew 25’
2:4 Małapanew 32’(samobójcza) <- (Marcel Pierończyk)
2:5 Adam Puzik 38’ <- (Dastin Jagusz)

3:5 Małapanew 52’

Drużyna Jedności wystąpiła w składzie: Paweł Kapica – Sebastian Dombrowski, Dastin Jagusz, Łukasz Mróz, Maciej Pydych, Marcel Koik, Marcel Pierończyk, Jan Sowa, Adam Puzik oraz Paweł Durka, Filip Furman, Filip Jokiel, Kamil Strzałek, Tobiasz Puzik, Grzegorz Kapica